Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie pare godzin przed dlugim weekendem. Tak bardzo nie chcialo mi sie dzis wstac, chyba sie starzeje bo mi sie nie chce isc do pracy. Zastalem w komputerze zamowienie online z Australii. Pracochlonne ale dam rade dzis zrobic i wyslac. Moze boss okaze sie ludzkim panem i pusci dzis predzej do domu. Jest ku temu prawdziwa okazja bo wczoraj przyleciala w odwiedziny jego tesciowa. ;) My sobie pojdziemy do domu a on niech siedzi w biurze i probuje jakos przeczekac okres "wizytacji".:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andyopole napisał:

Ostatnie pare godzin przed dlugim weekendem. Tak bardzo nie chcialo mi sie dzis wstac, chyba sie starzeje bo mi sie nie chce isc do pracy. Zastalem w komputerze zamowienie online z Australii. Pracochlonne ale dam rade dzis zrobic i wyslac. Moze boss okaze sie ludzkim panem i pusci dzis predzej do domu. Jest ku temu prawdziwa okazja bo wczoraj przyleciala w odwiedziny jego tesciowa. ;) My sobie pojdziemy do domu a on niech siedzi w biurze i probuje jakos przeczekac okres "wizytacji".:(

No ale kase trzeba trzepac, wiec motywacja jest ;) U nas w firmie fajrant od 3pm, a ja milosiernie swoich puscilem wolno dwie godziny wczesniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2018 o 21:33, andyopole napisał:

Szczerze mówiąc to się nie ma co śmiać, dobrze że nikomu nic się nie stało. A i dobrze się stało, że akurat trafiła na nieoznakowany radiowóz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jkb napisał:

No ale kase trzeba trzepac, wiec motywacja jest ;) U nas w firmie fajrant od 3pm, a ja milosiernie swoich puscilem wolno dwie godziny wczesniej ;)

Ludzki Pan.

Nasz boss nie puścił, sam wyszedłem o 15.40. Od poniedziałku, przez dwa tygodnie ja rządzę. Będzie rekompensata! Wywożę bossa o 10 na lotnisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ilya_ napisał:

no a ja w robocie dzis do 1 pm...i co teraz Panowie ? 

No trudno, trzeba ten azbest na "indyka" wrzucić do skipa i wywieźć. Ordnung must sein!

Ja do pracy w poniedziałek. Piątek "on call" ale planuje wyłączyć telefon. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, andyopole napisał:

No trudno, trzeba ten azbest na "indyka" wrzucić do skipa i wywieźć. Ordnung must sein!

Ja do pracy w poniedziałek. Piątek "on call" ale planuje wyłączyć telefon. :D

niech oni juz te wizy daja dla tych polakow i otwierajoo te granice. Mam juz dosyc robienia dzien w dzien owertajmow. Nie ma komu azbestu zrywac. Musze robic nawet w thanksgiving i jutro. Gorzaly sie czlowiek nawet w spokoju napisac nie moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...