Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

To już mój dziesiąty BF i tylko raz, dwa lata temu wyskoczyłem po południu po TV i trafiłem niezły model za dobra cena. Dziś też byłem, oddać trochę klamotow do Goodwill, chciałem też silikon kupić ale u nas na wsi tylko białe i clear. Jutro będę musiał do Salem do Home Depot się wybrać. Dziś mi się już nie chce. Dwa dni mi trwała wymiana podłogi i kibelka w lazience. Szafki z countertopem niestety nie dowiezli. Dokończę w przyszłym tygodniu. Jutro posilikonuje łazienkę i zainstaluje moldingi. Zawziąłem się i usunąłem cały silikon wokół wanny bo był położony po amerykańsku, paluchem, na dodatek chyba w grubej rękawicy:angry:. Strasznie mnie to drzaźniło! 

Teraz upiekę chleb bom zeżarł i za dużo porozdawał. :D

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pelasia napisał:

No wlasnie, kto dziś na zakupy się wybrał? Co kupiliscie fajnego? Kto się przyzna?

Ja nie - nie było wielkiego sensu. Kupiłem wczoraj TV w Best Buyu - on line, zanim jeszcze otworzyli sklepy, z darmową dostawa. 

Bicie się ludźmi w Walmarcie jak o crocsy w Lidlu to chyba tylko dla tych co lubią.

(+ Kupiłem masę innych rzeczy - nóż , ammo, magazynki, inne pierdoły, cooler Yeti, Roku Ultra - wszystko on line)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pelasia napisał:

No wlasnie, kto dziś na zakupy się wybrał? Co kupiliscie fajnego? Kto się przyzna?

Jestem wielką fanką jeansów z GAPa i nie mogłam przejść obojętnie obok 55% obniżki na wszystko. Ciuchy wolę jednak przymierzyć. O ile przebić się przez centrum handlowe było ciężko, to w GAPie już luzy i żadnych kolejek.  

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Paulina_89 napisał:

Nie planuje takiej inwestycji ;) Jesli nie bede mogla kupic domu za gotowke to raczej sie na taki krok nie zdecyduje ;) 

Życzę Ci abyś zarabiala tyle żeby za dom płacić gotówką. Jest to jednak niezbyt madre. Ludzie, którzy mają tyle pieniedzy dostaja dobry kredyt a swoja kasę inwestują. 

Edytowane przez andyopole
  • Dziękuję! 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andyopole napisał:

Życzę Ci abyś zarabiala tyle żeby za dom płacić gotówką. Jest to jednak niezbyt madre. Ludzie, którzy mają tyle pieniedzy dostaja dobry kredyt a swoja kasę inwestują. 

Dziekuje ;) btw. A dom to nie inwestycja? Swoja droga zawsze mi sie marzylo na starosc prowadzic jakis guesthouse czy cos w ten desen ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pelasia napisał:

No wlasnie, kto dziś na zakupy się wybrał? Co kupiliscie fajnego? Kto się przyzna?

Ja wczoraj przesiedzialam caly dzien w pracy wiec nic. Dzis za to ide szukac jakichs tactical boots . Chyba wybiore sie do outletu under armour 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...