Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Paulina_89 napisał:

Ja wczoraj przesiedzialam caly dzien w pracy wiec nic. Dzis za to ide szukac jakichs tactical boots . Chyba wybiore sie do outletu under armour 

Sprawdz 5.11 - maja sale (jak wszyscy zreszta) - aczkolwiek buty to sprawa czysto indywidualna.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kzielu napisał:

Sprawdz 5.11 - maja sale (jak wszyscy zreszta) - aczkolwiek buty to sprawa czysto indywidualna.

Dziekuje. Sprawdzilam sobie wlasnie na stronie i widze, ze maja jeden model ktory mi sie spodobal. Ceny porownywalne do Under Armour z tego co zaobserwowalam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ilon napisał:

Jakies plany na andrzejki?

 

Wspomniany wyżej Oculus Rift miał być prezentem urodzinowym dla syna, ale nie wytrzymaliśmy ;) Rozpakowaliśmy i od dwóch dni spędzamy popołudnia i wieczory w wirtualnej rzeczywistości. Na zmianę. Teraz musimy kupić dwa kolejne! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie znac najlepszy przepis na utrate znajomych? Wje..ie sie w jakas biznesowa piramide i juz nikt nie bedzie sie chcial z wami widywac. True story. Wlasnie mi sie ktos tu zali ze nie ma z kim na kawe wyjsc ;) no tylko ze jak wychodzila to probowala Ci wepchnac te watpliwej jakosci kosmetyki Mary Kay 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Paulina_89 napisał:

Chcecie znac najlepszy przepis na utrate znajomych? Wje..ie sie w jakas biznesowa piramide i juz nikt nie bedzie sie chcial z wami widywac. True story. Wlasnie mi sie ktos tu zali ze nie ma z kim na kawe wyjsc ;) no tylko ze jak wychodzila to probowala Ci wepchnac te watpliwej jakosci kosmetyki Mary Kay 

 

Miałam koleżankę w pracy której odpierdzieliło na punkcie LipSense. Nie dość że wciąż próbowała nam to goowno wciskać to jeszcze na fejsie w komentarzach w kółko pisała o tym jakie to wspaniałe szminki są. W końcu ją zablokowałam. Miała czelność zapytac czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jackie napisał:

 

Wspomniany wyżej Oculus Rift miał być prezentem urodzinowym dla syna, ale nie wytrzymaliśmy ;) Rozpakowaliśmy i od dwóch dni spędzamy popołudnia i wieczory w wirtualnej rzeczywistości. Na zmianę. Teraz musimy kupić dwa kolejne! ;) 

Słyszałem że toto zastępuje nawet sex. Prawda?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ilon napisał:

Ja na black friday kupilam sobie kawe w starbucsie bez zadnej znizki :)

Melduje powrot na amerykanski lad kochani forumowicze! Jak tam? Jakies plany na andrzejki?

Witaj, witaj, wloczykiju. Już się stęskniłem. Dokuczać nie ma komu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...