Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Swieta spedzam w pracy wiec napierniczam krokiety z kapucha kiszona i grzybami. Zobaczymy jak bedzie wspolpracownikom smakowalo  robimy potluck i przez dwa dni teraz bedzie wyzerka. Can’t wait haha 

Ja też święta spędzam w pracy, a właściwie to w powrocie z pracy, w samolocie z EZE do EWR. Ciekawe czy United podadzą wigilijnego karpia;)

Feliz Navidad dla wszystkich obecnych.

Sent from my SM-A600A using Tapatalk

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MikeB napisał:


Ja też święta spędzam w pracy, a właściwie to w powrocie z pracy, w samolocie z EZE do EWR. Ciekawe czy United podadzą wigilijnego karpia;)

Feliz Navidad dla wszystkich obecnych.

Sent from my SM-A600A using Tapatalk
 

Predzej wigilijnego indyka ;) 

nawet sie pozamienialam ze wspolpracownikami bo wypadalo ze w wigilie i swieto bede miec wolne, ale ze nie mam tu rodziny a jeszcze nie jestem na tyle zzyta z nikim w KY zeby te dni celebrowac z innymi, to oddalam te dni wolne tym ktorzy chca je spedzic z rodzina. Widzac ich radoche czulam sie jakbym dala im prezent na swieta :)  

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Paulina_89 napisał:

Predzej wigilijnego indyka ;) 

nawet sie pozamienialam ze wspolpracownikami bo wypadalo ze w wigilie i swieto bede miec wolne, ale ze nie mam tu rodziny a jeszcze nie jestem na tyle zzyta z nikim w KY zeby te dni celebrowac z innymi, to oddalam te dni wolne tym ktorzy chca je spedzic z rodzina. Widzac ich radoche czulam sie jakbym dala im prezent na swieta :)  

Bo to jest prezent ;). Wspaniały gest.

 

Wesołych Świąt wszystkim :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2018 o 14:27, katlia napisał:

Furore zrobisz. Kiedys dalam w prezencie dla syna, ktory byj w high school. Byl ZAFASCYNOWANY.

Mojemu nowemu pracownikowi pokazałem tradycyjna suwmiarke z analogowym noniuszem. Chyba jeszcze mu zdziwienie nie przeszlo.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej wigilijnego indyka  
nawet sie pozamienialam ze wspolpracownikami bo wypadalo ze w wigilie i swieto bede miec wolne, ale ze nie mam tu rodziny a jeszcze nie jestem na tyle zzyta z nikim w KY zeby te dni celebrowac z innymi, to oddalam te dni wolne tym ktorzy chca je spedzic z rodzina. Widzac ich radoche czulam sie jakbym dala im prezent na swieta   
United jak to United, nie popisało się, nie miałem wygórowanych oczekiwań więc nie jestem zawiedziony.
Dzisiaj zobaczę czy LOT trzyma świąteczny fason na trasie EWR-WAW-GDN.


Sent from my SM-A600A using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu nowemu pracownikowi pokazałem tradycyjna suwmiarke z analogowym noniuszem. Chyba jeszcze mu zdziwienie nie przeszlo.
Metryczną czy standard? Może mm widział pierwszy raz w życiu ?
Swoją drogą ja już widziałem w swoim życiu takich inż. co suwmiarka mierzyli średnicę otworu po cięciwie;)

Sent from my SM-A600A using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...