Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa (Chicago)


MILOSZ95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a to taki artykul pokazujacy jak sie jedzie bez przygotowania i mysli ze bedzie ok .

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/trudne-poczatki-imigranta-chce-byc-traktowana-jak-niemka/wnm8gg

takich historii jest wiele lecz nie kazdy pisac o tym bedzie,wyjawiac,pokazywac bo jednak sprzedaje sie dobrze to ze jednak sie udalo,wyszlo :)

a ze trudno bylo,ciezko ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co na sile koledze tłumaczyć. Przewiduje brak wizy, ze względu na brak więzi z krajem. Ja kolegi nie znam i nie wiem jak wyglada ale za każdym razem jak widze jego posty i te mądrości w nich zawarte, utrwala mnie w przekonaniu, ze konsul po paru zdaniach bedzie miał gotowa decyzje odmowna. A pomysł z Europa o niebo lepszy. Szybciej do domu mozna wrócić w razie niepowodzenia, no i możliwość bycia niezależnym a nie wujkowi zawracać głowę.

Nie ma co sie oburzać jak ludzie radzą, bycie nielegalnym bez języka, na wujka garnuszku to rzeczywiście American dream.

Tak czy inaczej powodzenia w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ZAMKNIĘCIA ,

ps : nie warto na tym forum spędzać czas , bo wydaje mi się że są tu osoby które nic w życiu nie osiągnęły i piszą jakieś pierdoły .

Dokladnie - tu wszyscy po zasadniczej są. Chłopaki po mechanicznej, dziewczyny po fryzjerskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obierz sobie opcję wyjazdu z CampAmerica. Ja byłem na takim wyjeździe 11 lat temu i w mojej grupie było dużo Polaków i Ruskich. Ruskie przyleciały tylko po to żeby szukać mężów i zostać. (Większości się udało znaleźć preriowych amerykańskich singli) a Polacy to różnie cześć wróciła na studia a część która była na jakiś śmieciowych studiach licencjackich typu administracja, socjologia itp darowiali je sobie i zostali w USA. Z tego co się orientuje to część pracowała jako kierowcy tirów, UPS lub budowlanka itp. Żyją i mają się fajnie. Cześć z nich pożeniła się z amerykankami a część sprowadziła swoje kobiety do USA i żyją w jakimś tam strachu. Podobno coś słyszałem jakąs plotkę, że każdego kierowcę będą monitorować czy ma legalne papiery więc zawód kierowcy już odpada będąc w usa na nielegalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać ten temat od drugiej strony, i tak jakoś po wpisach autora doszedłem do wniosku, ze ma około 20 lat. Następnie na pierwszej stronie przeczytałem ile ma lat....

Nikt go nie obraża, tylko dobrze doradza. Na początek, jeśli to pierwszy wyjazd za granicę, proponowałbym wyjechać gdzieś na zachód i poznać realia, które nawet w Europie nie są tak kolorowe będąc legalnie, a co dopiero w USA będąc nielegalnie,... ale o czym my piszemy, na początek do ambasady po wizę.

Jak ja miałem 20 lat w 98 roku, to też tak myślałem, że jestem najmądrzejszy... a inni głupoty gadają. Wtedy też, dużo głupot w życiu się poczyniło :ph34r:. Tak wiem, autor tego wątku wie co robi i przemyślał to już od A do Z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...