Skocz do zawartości

Gdyby Hilary I Donald Znalezli Się Na Bezludnej Wyspie....


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
23 godziny temu, jkb napisał:

W koncu z glowy! Juz nie moglem sie doczekac konca wyborow! :) Jeszcze kilka dni beda gadac o wynikach, troche sobie wyborcy Hillary poplacza, i tyle! Spokoj na jakies dwa lata :)

Naukowe placówki federalne, m.in. te które zajmują się badaniami nad HIV, już wiedzą, że będą musiały zwalniać pracowników. To jest niestety jeden z tych przemilczywanych efektów dojścia do władzy "tych ludzi". O tym, że na szefa EPA zostanie powołana osoba negująca globalne zmiany klimatyczne to już spuszczam kurtynę milczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, motorolnik napisał:

Naukowe placówki federalne, m.in. te które zajmują się badaniami nad HIV, już wiedzą, że będą musiały zwalniać pracowników. To jest niestety jeden z tych przemilczywanych efektów dojścia do władzy "tych ludzi". O tym, że na szefa EPA zostanie powołana osoba negująca globalne zmiany klimatyczne to już spuszczam kurtynę milczenia.

 

No jest pewnie wiele zmian, ktore nastapia. Ja tu nie oceniam jednego czy drugiego kandydata, ja sie tylko ciesze, ze kampania i wybory za nami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo ze oba obozy sie nie lubia. Po kampanii wyborczej chyba wiecej NIESPODZIEWANYCH trupow spod szafy raczej by wyszlo od Hilary.

 

Smiesza mnie te zapewnienia ze w takim razie przeprowadzaja sie do Kanady :))) fajny mem powstal a CZEMU NIE DO MEKSYKU ? :D

Czy Trump wzbudza negatywne emocje mozna sie przekonac po sondazach na dlugo dlugo przed kampania. Raczej przekonowalym do siebie niz odstraszal a taka analiza jak Twoja jest malo warta. To sa dwa wielkie obozy walczace z soba wiele lat. To ze gospodarka jest dla nich tak samo wazna to nie ma co sie klocic. Jedynie moze w kwestiach swiatopogladowych bedzie inaczej. Ale jak slysze ze aborcja u Hilary jest dopuszczalna az do rozwiazania to nie wiem czy to takie humanitarne abortowac 8 miesieczny plod.

 

Ale to tylko tak na marginesie . Ja nie rodze wiec nic mi do tego tylko takie luzne przemyslenia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, zielonywkarty napisał:

Ale jak slysze ze aborcja u Hilary jest dopuszczalna az do rozwiazania to nie wiem czy to takie humanitarne abortowac 8 miesieczny plod.

 

Ale to tylko tak na marginesie . Ja nie rodze wiec nic mi do tego tylko takie luzne przemyslenia :D

 

I tak właśnie Trump wygrał wybory. Ludzie uwierzyli w wszystkie głupoty które opowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sly6 napisał:

a czemu uwierzyli? To tez inne sondaże pokazują. Poczytajcie historie różnych krajów i jak widać historia sie powtarza. Bo tacy juz jestesmy jako ludzie:lol:

Juz gdzies napisalem dlaczego :) Generalnie wszystko z grubsza na swiecie ma dystrybucje normalna (poza rzeczami ktore nie maja ;-) - IQ tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...