Skocz do zawartości

Gdyby Hilary I Donald Znalezli Się Na Bezludnej Wyspie....


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiekszosc karty wyborczej to rozne pierdolowate lokalne pozycje w postaci county clerk of courts czy county auditor - oczywiscie sie rozni pomiedzy roznymi counties, ale wybor prezydenta i senatora / reprezentanta - jezeli akurat w danym stanie takowych sie wybiera - to zwykle maly procent tego na co sie glosuje.

Zobacznie np. issue 60 w Cali ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, oss napisał:

Człowiek się budzi i od razu dobre wiadomości;)

 

Ehh, ja dopiero wybieram się spac. Po niewykorzystanej Brexitowej nocy w czerwcu, i pomimo sondazy i ostatnich prognoz, postanowiłem, ze nie przegapię takiej ewentualnej okazji. Jak to mówią na Forexie - "im gorzej tym lepiej" :)

 

Pensylvania  właśnie ogłoszona dla Trumpa, pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jednak republikanie pójdą po rozum do głowy i zaczną ściągać ludzi z EU do siebie a nie resztę świata. Wiadomo że demokraci podobnie jak lewicujące ugrupowania w EU tworzą sobie tzw elektorat zastępczy który będzie ich żelaznym elektoratem na lata. Gdyby demokraci w stanach zalegalizowali te 16mln nielegalnych imigrantów to w sumie republikanie byliby skończeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...