Skocz do zawartości

Staranie Sie O Wize Po Wroceniu Z Lotniska W Chicago


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No tak wiek przed emerytalny,praca i wiele innych czynników a i tak są ludzie co zostają ;) nawet starsi od Twojej Mamy. Każdy powinien mieć szansę a nie każdy i każdemu sie da ta szanse teraz czy w nie dalekiej przyszłości.

Czy Wasze życie zawsze jest takie ze otrzymujecie i dajecie szanse innym ludziom? Nie pytam o rodzinę czy znajomych ;) jesli nie zawsze to masz pewną odpowiedź co do wizy i wjazdu. A jeśli zawsze to gratuluję :)

Było wiele osób ze po 10 latach od tej kary i dostawali wizę,wjeżdżali tylko ze mieli sam pobyt bez pracy.

Teraz pozostaje iść,lecieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiek przed emerytalny,praca i wiele innych czynników a i tak są ludzie co zostają ;) nawet starsi od Twojej Mamy. Każdy powinien mieć szansę a nie każdy i każdemu sie da ta szanse teraz czy w nie dalekiej przyszłości.

Czy Wasze życie zawsze jest takie ze otrzymujecie i dajecie szanse innym ludziom? Nie pytam o rodzinę czy znajomych ;) jesli nie zawsze to masz pewną odpowiedź co do wizy i wjazdu. A jeśli zawsze to gratuluję :)

Było wiele osób ze po 10 latach od tej kary i dostawali wizę,wjeżdżali tylko ze mieli sam pobyt bez pracy.

Teraz pozostaje iść,lecieć :)

Bedzie probowac , mam nadzieje ,ze sie uda, rodzice sa z Lublina, mieszkaja tam , to tak na marginesie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, za odpowiedzi. Czyli jak minelo juz tyle Lat (10) a zakaz wjazdu byl na 5 , czy 10 Lat to dlaczego szanse bliskie zeru na dostanie wizy ?

A dlaczego mialaby dostać jak już raz złamała prawo ? Formalnie to jej nie przekreśla, praktycznie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię krętaczy. Nie lepiej zapytać wprost? A teraz: nie rób z matki idiotki z tym "nieświadomym" przekroczeniem pobytu. Doskonale wiedziała i podjęła ryzyko, No chyba ze naprawdę jest ignorantka i nie sprawdziła co jej w paszport wbijają.

Dalej... Doskonale wiesz ze ma bana na 10 lat...

Czy ma szanse na wize? Oczywiście. Szanse ma każdy. Cieżko bedzie jednak przekonać urzędnika ze nie okłamiesz sie go ponownie. W USA kłamstwo = prawie jak przestępstwo. To nie polska gdzie oszuści sa stawiani jako wzór zaradności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze prosze mnie nie obazac ! "Kretacz , idiotka, ignorantka" zamierzam zglosic Twoja odpowiedz do administratora tego forum.I radze sie nauczyc czytac ze zrozumieniem ! Ja przedstawilam Swoja sprawe i pytanie do osob, ktore mialy lub znaja podobna sprawe. Nie prosze w tym poscie o ocenianie mnie, mojej mamy !!! Chyba nie temu sluzy to forum ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię krętaczy. Nie lepiej zapytać wprost? A teraz: nie rób z matki idiotki z tym "nieświadomym" przekroczeniem pobytu. Doskonale wiedziała i podjęła ryzyko, No chyba ze naprawdę jest ignorantka i nie sprawdziła co jej w paszport wbijają.

Dalej... Doskonale wiesz ze ma bana na 10 lat...

Czy ma szanse na wize? Oczywiście. Szanse ma każdy. Cieżko bedzie jednak przekonać urzędnika ze nie okłamiesz sie go ponownie. W USA kłamstwo = prawie jak przestępstwo. To nie polska gdzie oszuści sa stawiani jako wzór zaradności.

Weź nie przesadzaj z rzucaniem obelgami. Nie znasz jej matki, wyzywanie jej od krętaczy i ignorantek jest nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze prosze mnie nie obazac ! "Kretacz , idiotka, ignorantka" zamierzam zglosic Twoja odpowiedz do administratora tego forum.I radze sie nauczyc czytac ze zrozumieniem ! Ja przedstawilam Swoja sprawe i pytanie do osob, ktore mialy lub znaja podobna sprawe. Nie prosze w tym poscie o ocenianie mnie, mojej mamy !!! Chyba nie temu sluzy to forum ??!!

Twoja Mama podpisala to co rzekomo mowila. Czy podpisala to co naprawde powiedziala - bog jeden wie.. Urzednicy nie lubia sie mylic, ale musza wykonac swoja prace wiec czesto jest tak jak z policjantami w Polsce - jak Cie chwyci za predkosc to dolozy jeszcze mandat za brak pasow i gasnicy...

To, ze minelo 10 lat, tak naprawde nic nie znaczy. Sa osoby, ktorym minelo owe 10 lat, ale wizy nadal nie moga dostac - Twoja Mama ma tutaj mniej przyjazna sytuacje, bo byla zawrocona, bo starala sie wjechac na wizie, ktora nie byla juz wazna (zaloze sie, ze to tez jej dolozyli do jej wykroczen) oraz przyznala sie do pracy - czyli poprzednia wize turystyczna wykorzystala do innych celow niz powinna byla oraz - jakby nie patrzyl - oklamala urzednika, bo miala jechac w celu turystycznym.

Nawet gdyby Mama dostala promese, to i tak jest naprawde ogromne ryzyko, ze jej nie wpuszcza - na kazdej granicy maja rekord z zatrzymania Mamy. Kiedy Mama bedzie juz w samolocie, urzednikom w systemie wyswietla sie, ze taka osoba, ktora ma taki a taki rekord, jest w drodze do NY/IL/CA itd. Ty sama przyznajesz, ze Mama nie wie co podpisala - i to akurat wcale dziwne nie jest, bo sa setki spraw, gdzie ktos mowi jedno a urzednik wpisal w system zupelnie cos innego. I teraz Mama nawet idac po wize do konsulatu, nie bardzo bedzie wiedziala co wpisac w forme DS wcale nie dlatego, ze chce kogos oklamac, a dlatego, ze ona wpisze prawde, ale jej wersja prawdy nie bedzie sie pokrywala z tym co wpisal urzednik podczas przesluchania a Mama w nerwach po prostu podpisala...

Musisz tez wiedziec, ze zdarzaja sie sytuacje (co prawda rzedko, ale sa ) gdzie urzednik pokrzyczy, ale "idzie komus na reke": i tak kogos zatrzymal, i tak kogos cofna, wiec ma wyniki w pracy, ale w dokumentach wpisuje to co mozna jak najmniejsze wykroczenie.

I tak wlasnie jest w Chicago- na 10 urzednikow, ktorzy naprawde sa beznadziejni i chca sie wykazac, zdarza sie 2, ktorzy sa bardziej ludzcy i z takimi dokumentami tez mamy do czynienia, gdzie patrze i oczom nie wierze, ze ktos wpisal 1 male wykroczenie zamiast 5 o niebo powazniejszych.

Najpewniejsza bylaby wiza imigracyjna czyli pobyt staly, bo aby taka wize ciezko odmowic jesli nie ma podstaw prawnych.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...