Skocz do zawartości

Dv - 2018 Pytanko


Felipe90

Rekomendowane odpowiedzi

A z trzeciej mam własne zdanie na ten temat i uważam ,że niektórzy mają większe szanse na wylosowanie od innych.

Jak juz wiele razy zwracalem uwage - chocby patrzac na to forum po osobach wylosowanych - wszelkie idiotyczne teorie spiskowe sa wlasnie idiotyczne. Ale co kto lubi...

A propos tego co napisałem u góry powiedzcie mnie jedną rzecz: Załóżmy ,że mnie wylosują ,przejdę wszystkie formalności itd. Rozumiem ,że jak sama nazwa wskazuje muszę wyjechać w 2018 ale czy coś mnie obliguje by wyjechać w kwietniu, wrześniu czy grudniu 2018 ?

6 miesiecy waznosci wizy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak juz wiele razy zwracalem uwage - chocby patrzac na to forum po osobach wylosowanych - wszelkie idiotyczne teorie spiskowe sa wlasnie idiotyczne. Ale co kto lubi...

ja 2,3 lata temu chcialem uzaleznic okres pazdziernika od wylosowania...tzn w jakim okresie pazdziernika trzeba wyslac zgloszenie aby miec najwieksze szanse na wygranie....niestety za malo ludzi na forum wyslowanych i niewyloowanych...za malo danych...

to tylko takie tam moje poje.... probabilistyczne teorie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czas na wyjazd to 6 miesięcy i ten czas liczy się od badań medycznych dlatego można je zrobić przed samą rozmową.

Będzie instrukcja w j.polskim a kiedy masz wyslac zgłoszenie to ważne abyś zmieścił sie w czasie trwania loterii.

A co bycia potrzebnym to pogadaj o tym z osobami czy i kiedy byś byl.

Co do znajomych to podobnie pogadaj o tym ,np o tych dwóch tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najwięcej zgłoszeń jest wysyłanych w pierwsze i ostatnie dni, ale nie dowiemy się raczej czy ma to jakieś znaczenie. Nie ma żadnych danych, na podstawie których można stwierdzić, czy ktoś ma większe lub mniejsze szanse.

@ Łukasz90

Generalnie niepotrzebnie rozkminiasz ten temat już teraz. Po pierwsze prawdopodobieństwo tego że NIE wylosujesz to około 98%, dlatego proponuje zakładać, że nie wylosujesz. Ewentualnie w razie wylosowania dowiesz się o tym w maju i od tego momentu będziesz miał jeszcze sporo czasu (około od 9 do 18 miesięcy) na zastanawianie się co, jak i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2,3 lata temu chcialem uzaleznic okres pazdziernika od wylosowania...tzn w jakim okresie pazdziernika trzeba wyslac zgloszenie aby miec najwieksze szanse na wygranie....niestety za malo ludzi na forum wyslowanych i niewyloowanych...za malo danych...

to tylko takie tam moje poje.... probabilistyczne teorie..

Musisz wysłać w miarę szybko po rozpoczęciu loterii jako jedna z pierwszych 50 tys osób. To jedna z teorii :). Inna mówi, że wszystkie zgłoszenia są weryfikowane w oparciu o to co można na Twój temat znaleźć (dlatego pół roku odstępu pomiędzy zgłoszeniami a ogłoszeniem wyników) przy uwzględnieniu kryteriów takich jak wiek, potencjalne adaptability, wygląd na zdjęciu, rasa, kraj pochodzenia, IP i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam takie pytania,

1. odnośnie - nazwiska imienia i drugiego imienia.

w instrukcji jest napisane, że wypełniamy tak jak w paszporcie

ja mam nazwisko z polską literką "ń" (kilka zgłoszeń pod rząd wywalało mi w tym miejscu błąd)

Jak jest w tym roku

2. Odnośnie podpunktu 4 miejsce urodzenia powinienem wpisać WARSAW (po angielsku) czy raczej jak jest w paszporcie WARSZAWA

3. Najbardziej dla mnie nie zrozumiały punkt - 6. jeśli kandyduję tylko jako obywatel polski to zaznaczam "yes" czy też "no" i wybieram z listy POLAND.

4. podpunkt 12 wykształcenie tytuł licencjata to odpowiedź university degree.

Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony mi czas.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie, już na jesieni!

Wow,wbijam na forum,żeby poczytać coś o loterii, która ma być już w październiku i nie wrzucać spamu na forum a tu cisza :D Więc może ja rozpoczne temat i najwyżej administratorzy niech przerobią go i podepną jako temat zbiorczy na pytania i odpowiedzi?Od tak,moje przemyślenia, nie to żebym się wtrącał w prowadzenie forum ;) Tym bardziej,że dzisiaj pojawiła się oficjalna instrukcja do tej loterii(na fanpage'u na facebooku znalazłem taką informację). Podrzuciłbym linka, tylko nie wiem,czy mogę,co by jakiegoś bana na forum nie dostać.

Chciałem Was zapytać na początek, bo już nurtuje mnie to pytanie, a nie znalazłem odpowiedzi po raz kolejny(albo znowu słabo czytałem/szukałem).Czy aplikując do loterii wizowej wraz z moimi rodzicami, którzy też planują wystartować w tej loterii w tym roku (wszyscy po raz pierwszy) moi rodzice muszą wpisać mnie i całą rodziną musimy aplikować w jednym formularzu?Jak to jest? Ja mam 26 lat, póki co kawaler i mieszkam z nimi, ale raczej nie chciałbym aplikować z nimi w jednym formularzu, a gdzieś coś wyczytałem, że jak mam powyżej 21 to nie muszę razem z nimi(ale pewności nie mam,stąd moje pytanie). Poza tym, jak to jest w ich przypadku?Oni jako małżeństwo muszą aplikować razem, czy też mogą osobno? Podejrzewam,że razem,ale wolałbym się upewnić zanim przyjdzie 4 października godzina 18:00,bo od tej godziny rusza rejestracja :D

Podejrzewam,że jeszcze pojawi się kilka pytań nawet podczas samej rejestracji i nie tylko u mnie. Dzięki z gory za odpowiedź lub odesłanie do odpowiedniego tematu gdzie znajdę informacje bo serio,nie znalazłem nic w innych tematach,żeby było szczegółowo opisane...

hej. Czy mogę wiedzieć w jakim wieku są twoi rodzice? Podejrzewam, że podobnie jak my

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...