Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje, czy informacja dot. automatycznej dyskwalifikacji zgłoszeń loteryjnych przy wykorzystaniu starych zdjęć pojawiła się wyłącznie na stronie FaceBook'owej Ambasady USA w Polsce? Nie ma jej na większości stron Ambasad USA w innych państwach UE (reszty już mi się nie chciało sprawdzać)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jesli rzeczywiscie nastapi taka weryfikacja to do sprawdzenia nie potrzeba algortmu wystarczy rzut oka na kartoteke osoby po losowaniu przed zatwierdzeniem wyslania powiadomienia o zakwalifikowaniu badz odrzuceniu.

Tzn nie wiemy kiedy w zasadzie to losowanie sie odbywa ale znamy date wynikow.

Skoro wiec nie wiemy kiedy to losowanie sie odbywa to nie wiemy jak kandydaci w wypadku wylosowania jak sa weryfikowani i czy taka weryfikacja wystepuje. Byc moze istnieje weryfikacja wstepna po losowaniu aby spasowac baze kryminalna z nazwiskiem kandydata i delikwent moze byc odrzucony w tym momencie oraz w tym samym momencie moze nastapic takze weryfikacja zdjecia chociarz nie musi.

Reszta jest mniej wiecej znana...

Nie rozumiem czemu osoby znajace regulamin i wysylajace wniosek n-ty raz nie stosuja sie do niego? Czyby im nie zalezalo? A moze mentalnie nadal zyja w PRL i mysla ze trzeba z wladza walczyc wszelkimi sposobami...

Wygladato jakby komus zupelnie nie zalezalo... Dziwne nieprawdaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu osoby znajace regulamin i wysylajace wniosek n-ty raz nie stosuja sie do niego? Czyby im nie zalezalo? A moze mentalnie nadal zyja w PRL i mysla ze trzeba z wladza walczyc wszelkimi sposobami...

Bingo! Cykaja mi zdjęcie kilka razy do roku na wjeździe do USA plus maja zdjęcie z wizy. Niech sobie wybiorą.

Czasem mi się wydaje, że rząd USA jest na pasku lobby fotograficznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przez moment, maleńki moment, czułam pokusę użycia zeszłorocznych zdjęć. Finalnie wysłałam zupełnie nowe zdjęcia, tylko zastanawiam się, czy tło nie było za ciemne (choć białe) Pierwszy raz zdecydowałam się zrobić zdjęcia sama, telefonem, przy pomocy aplikacji ID Photo

DV18_IMG_4697.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...