Skocz do zawartości

Ślub Z Obywatelem


TOFIK12

Rekomendowane odpowiedzi

ale mnie nie rozumiesz do konca bo ja mam legalny wjazd do stanow bo wjechalem tam pierwszym razem legalnie i mam wszystko paszport dowod ze tam legalnie wjechalem ale tym drugim razem wjechalem przez kanade a slyszalem ze jak ktos ma legalny wjaz zajrejestrowany to jest inna bajka i wlasnie o to pytam ????

I magicznym sposobem masz IP z Polski... rewelka. Najwyraźniej planujesz przekręt i szukasz pomocy. Kolejna rewelka. Jakiś wysyp rewelacyjnych postaci na forum.

Normalnie nie jestem zadnych grammar nazi, ale... eh.

Kolejna rewelka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I magicznym sposobem masz IP z Polski... rewelka. Najwyraźniej planujesz przekręt i szukasz pomocy. Kolejna rewelka. Jakiś wysyp rewelacyjnych postaci na forum.

Kolejna rewelka ;)

Oj tam, na szybko pisalam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to jak moj wujek przesiedzial wize niepamietam ile ale napewno z 4 lata i wrucil do polski i mial jeszcze waznom te wize w paszporcie z 5 lat i zarezykowal i polecial i normalnie wlecial ??????

Mysle ze wspolnie wyslemy petycje do USCIS zeby Ci zrobili dyktando z polskiego na granicy. Zadna wiza, nawet zlota Ci nie pomoze bo dyktanda nie zdasz. :P

Zreszta przyjezdzaj, Meksykom zamknie Trump droge wjazdu a ktos ten moj trawnik bedzie musial kosic i liscie grabic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bylem w usa nielegalnie z 3 lata wrucilem do polski i znowu dostalem sie do usa przez canade jestem juz w usa i planojemy sie pobrac z nazeczonom i moje pytanie jest takie czy bede mial jakis problem z moim statusem ze legalnie wjechalem do usa i za jakis czas wrucilem nieleganie ale przez canade prosze o pomoc

ale mnie nie rozumiesz do konca bo ja mam legalny wjazd do stanow bo wjechalem tam pierwszym razem legalnie i mam wszystko paszport dowod ze tam legalnie wjechalem ale tym drugim razem wjechalem przez kanade a slyszalem ze jak ktos ma legalny wjaz zajrejestrowany to jest inna bajka i wlasnie o to pytam ????

a co powiecie na to jak moj wujek przesiedzial wize niepamietam ile ale napewno z 4 lata i wrucil do polski i mial jeszcze waznom te wize w paszporcie z 5 lat i zarezykowal i polecial i normalnie wlecial ??????

masz zajerestrowany normalny wjazd do ameryki bo wlasnie sie tylko ten jeden jedyny pierwszy raz liczy twojego wiazdu pamietaj ze moga sie ciebie pytac jak pan rzes wjehał czy przez canade czy samolotem i ten nielegalny wjazd to czy pan przez mur przeskoczyl czy ludka przeplyniete.

moje pytanie jest do ciebie takie: nie mogles zrobic tak samo jak wujek i zaryzykowac i wleciec samolotem ?

Co Wy tam wszyscy morzecie wjedziec chlopina szuka pomocy na profesjonalnym pelnym informacji forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...