Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

 Dla mnie prywatnie ta cala ekobzdura to jest oglupianie ludzi w imie wlasnych interesow itd. Motorolnik mozesz mnie zawalic filmikami i roznego rodzaju artykulami, ale ja tam swoje wiem, i za duzy chlopak jestem zeby ulegac presji wiekszosci, a wrecz przeciwnie, jak cos jest tak mocno propagowane wszem i wobec, lub wiekszosc jest za czyms to mi sie czerwona lampka od razu zapala. Jedyna wiedze jaka przelykam gladko to wiedza scisle techniczna, z nia nie dyskutuje (ale to tez nie zawsze w 100%)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robert7 napisał:

 Dla mnie prywatnie ta cala ekobzdura to jest oglupianie ludzi w imie wlasnych interesow itd. Motorolnik mozesz mnie zawalic filmikami i roznego rodzaju artykulami, ale ja tam swoje wiem, i za duzy chlopak jestem zeby ulegac presji wiekszosci, a wrecz przeciwnie, jak cos jest tak mocno propagowane wszem i wobec, lub wiekszosc jest za czyms to mi sie czerwona lampka od razu zapala. Jedyna wiedze jaka przelykam gladko to wiedza scisle techniczna, z nia nie dyskutuje (ale to tez nie zawsze w 100%)

No i to jest duzo wiekszy problem niz Trump, bo Trump to tylko symptom takiego myslenia. Zastanawia mnie dlaczego tacy ludzie ludzie jak Ty wybieraja z osiagniec nauki, jak z nauki co im pasuje. Internet cool, fale radiowe cool, globalne ocieplenie nie cool. Naukowcy (a przynajmnie dobrzy naukowcy) podczas doktoratu sa uczeni jak przeprowadzic proces naukowy, zeby wlasnie nie bylo watpliwosci. Oczywiscie czesto nie ma technicznych mozliwosci przeprowadzenia eksperymentu, ale to wlasnie dlatego isntnieja peer-reviews. Kazdy moze powiedziec sprawdzam! Badania powinny byc replikowalne. Globalne ocieplenie jest na tyle goracym tematem, ze wielu naukowcow mowi sprawdzam.

Mozesz miec i 100 lat i to Cie nie kwalifikuje do zadnego zdania na temat globalnego ocieplenia chyba, ze rzeczywiscie jestes naukowcem badajacym ten fenomen, ale po postach wnosze, ze nie. Jako naukowiec moge sprawdzic kazdego w swojej dziedzinie i podobnie jest w zagadnieniu globalnego ocieplenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, katlia napisał:

Kolejny alternative fact. Dziury robione przez rakiety nie beda problemem dopoki nie mamy regularnej turystyki kosmicznej. 
http://news.nationalgeographic.com/news/2009/04/090414-rockets-ozone.html

 

Zaczynam sie czy nie zaczac go ignorowac, bo trolluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmieniając temat - twitter huczy od plotek, że w związku ze czwartkowym przesłuchaniem Comeya w sprawie Trumpa, w ramach postawienia mega zasłony dymnej i odciągnięcia uwagi opinii publicznej i mediów w środę dojdzie do zbrojnej interwencji w Katarze. Na razie zainteresowane strony zaczęły rozpylać wyprzedzającą propagandę w postaci wypowiedzi, że Katar wspiera terrorystów i islamski ekstremizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...