Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, czarex napisał:

Wy za to lubicie szczegoly. Wiec prosze wpierw co takiego dobrego Obama zrobil przez te 8 wiekopomnych lat?

Takie odpowiedzi to tylko od ludzi bez argumentów. "jestem lepszym mężem, bo żonę bije trzy razy dziennie a mój sąsiad cztery razy". Obama to przeszłość. 

Poza tym jak dobrze pamiętam do niedawna w USA nie mieszkałeś, więc zastanawia mnie, kiedy byłeś taki poszkodowany za Obamy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/18/2017 o 19:27, krakus28 napisał:

Miejmy nadzieję, że pan Trump zostanie wybrany na drugą kadencję, cała nadzieja w tym człowieku, że coś w tym wspaniałym kraju zmieni się dzięki niemu na lepsze. Do tego ma w dalszym ciągu sporo bałagany do posprzątania po poprxzednim "prezydencie" ...

Cale szczescie wybrala go wiekszosc amerykanow a nie polakow z gc bez prawa to glosowania. Byc moze ten brak prawa do glosowania niektore jednostki odreagowywuja wypisujac brednie na temat Trumpa, na szczescie jedyne co moga zrobic to potupac nuzkami i pomachac plasitkowa szabelka.

Ja tez mam taka nadzieje Pan Trump  zostanie na druga, a po nim bedzie M Pence ktory bedzie kontynuowal dalej jego polityke

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Robert7 napisał:

Cale szczescie wybrala go wiekszosc amerykanow a nie polakow z gc bez prawa to glosowania. Byc moze ten brak prawa do glosowania niektore jednostki odreagowywuja wypisujac brednie na temat Trumpa, na szczescie jedyne co moga zrobic to potupac nuzkami i pomachac plasitkowa szabelka.

Ja tez mam taka nadzieje Pan Trump  zostanie na druga, a po nim bedzie M Pence ktory bedzie kontynuowal dalej jego polityke

Ja bym sie bardzo cieszyl, jesli Trump bedzie rzadzil wiecznie. Jestem fanem od dawien dawna. Kiedy odwiedzaja nas demokratyczni politycy, zawsze zakladam krawat z linii odziezowej Trumpa (nie, to nie jest zart).

Jestem za pozabieraniem klasie sredniej i biednym, i ulatwieniem zycia ludziom majetnym. Dzieci nie mam, wiec mam gdzies czy podniesie sie poziom oceanow i czy w rzekach bedzie plynac czysty olow.

Niestety, tacy ludzie jak powyzej psuja Trumpowi opinie. Beda sie wyklocac, ze on ma jakis plan, zeby polepszyc zwyklym ludziom zycie. Ktos kto sledzi Trumpa od dluzszego czasu, powinien wiedziec, ze Trump nie kierowal sie niczym innym niz wlasnym interesem. Nie ma co dorabiac ideologii.

A ci z GC beda za kilka lat mogli glosowac, wiec nie ma co sie tak cieszyc. Jedyna nadzieja w tym, ze z uwagi na brak ubezpieczenia, wygina. 

Edytowane przez KaeR
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...