Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Robert7 napisał:

Cale szczescie wybrala go wiekszosc amerykanow a nie polakow z gc bez prawa to glosowania. Byc moze ten brak prawa do glosowania niektore jednostki odreagowywuja wypisujac brednie na temat Trumpa, na szczescie jedyne co moga zrobic to potupac nuzkami i pomachac plasitkowa szabelka.

Ja tez mam taka nadzieje Pan Trump  zostanie na druga, a po nim bedzie M Pence ktory bedzie kontynuowal dalej jego polityke

Człowiek sie obudzi i takie żarty od rana czyta....

To tak jak z dniem inauguracji, niektórzy nadal widza większy tłum niz za Obamy.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BartekWSH napisał:

Może nie doczytałem ale wydaje mi się, że świadczenia socjalne są dostępne dla obywateli i rezydentów obecnych pow. 5 lat. Przynajmniej jeżeli chodzi o food stamp i mieszkania socjalne.

Sa i nie sa. Generalnie akurat z tym ma troche racji - bo jak Sly pisze, czesc z tych benefitow jest mocno dziurawych, status nie jest weryfikowany, poszczegolne stany i niektore miasta maja swoje regulacje. Ja ogolnie jestem za, problem w tym ze jak z kazda inna jego zapowiedzia, skonczy sie na zapowiedzi - bo na tym polega jego prezydentura... Zapowiedziach - co by jego wierni (bo trudno ich nazwac followerami / wyborcami / czymkolwiek innym bo zachowuja sie jak sekta) - dalej wierzyli....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Robert7 napisał:

I japy pelne frazesow sie pozatykaly:P

 

Po prostu nie chce się nam gadać. Niby o czym? Z wyjątkiem niewyedukowanych rendnecków którym w to graj że mogą sobie "niggerami" bezkarnie porzucać i zwalać swoje nieszczęścia na muzułmanów, wszyscy wiedzą że Trump to idiota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...