Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, krakus28 napisał:

Niestety muszę Cię zmartwić, ci wszyscy doradcy finansoni, dyrektorzy, sąsiad, partner biznesowy oraz ludzie spotkani w różnych miejscach gówno wiedzą i się nie znają. 

Wiem to, bo Jackie powyżej napisał, że Trump to idiota, no niestety. 

Tak dla ustalenia uwagi - nie jestem zwolennikiem Trumpa, to tylko sucha obserwacja. Komentarz o tym, ze wykonczy branze w ktorej pracuje (mimo ze przedstawia sie jako jej zbawiciel) powinien byl to dosyc wyraznie wskazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, pelasia napisał:

Widze, ze trzeba tlumaczyc, ze ci z GC po ilus tam latach zdobywaja obywatelstwo i moga glosowac. 

Trzeba rozgraniczyc dwie rzeczy, czy posiadacze gc za kilka lat będą mogli głosować czy też posiadacze cg dzisiaj za kilka lat naturalizowani będą głosować tak, jak ma to miejsce dzisiaj, a są dwie różne rzeczy. Nigdzie nie jest powiedziane, że dzisiejsi posiadacze gc będą obywatelami. Mogą nimi zostać, natomiast nie muszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/1/2017 o 10:41, katlia napisał:

Swoja droga, mnie smieszy ze Robert7 mieszka w najbardziej anty-Trumpowym stanie w USA. Kiepsko sie tam zyje bedac trumpsterem... wysokie podatki, realne szanse na signle payer health care, system publicznego 401k, progresywna polityka opieki srodowiska... California to taka Szwecja USA ktora reprezentuje wszystko czego trumpsterzy nie lubia :) 

Nie wiem kochanie nic o anty -Trumpowym miescie stanie itd. Wsrod ludzi ktorych zyje i pracuje 90% glosowala za Trumpem, cala moja rodzina tez a jest tego ponad 50 osob i dalej stoimy wszyscy za nim murem i bedziemy stac to sie nazywa lojalonosc.. Wszedzie sie zyje dobrze jak masz dobra prace, ja taka mam i zyje mi sie swietnie. 

Kaer i twoja klika pluje jadem dookola jak stara wiedzma:) towarzystwo wzajemnej adoracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robert7 napisał:

 

Kaer i twoja klika pluje jadem dookola jak stara wiedzma:) towarzystwo wzajemnej adoracji

Dokładnie ! Widziałem ich wczoraj jak napieprzali CNN jak jakieś przedszkolaki ! Nienormalni !!! ( Albo jak moja Babcia mawiała - anormalni ! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy Robert i krakus28 tacy wrażliwi jesteście? Nasze Słońce Narodu używa inwektyw w stosunku do wszystkich a wy się tak krygujecie. Gdzie ta lojalność? I wy się zwolennikami Trumpa nazywacie? Trochę mi wstyd stać z wami w szeregu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...