Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Robert7 napisał:

Nie wiem kochanie nic o anty -Trumpowym miescie stanie itd. Wsrod ludzi ktorych zyje i pracuje 90% glosowala za Trumpem, cala moja rodzina tez a jest tego ponad 50 osob i dalej stoimy wszyscy za nim murem i bedziemy stac to sie nazywa lojalonosc.. Wszedzie sie zyje dobrze jak masz dobra prace, ja taka mam i zyje mi sie swietnie. 

To albo nie mieszkasz w Los Angeles, albo mieszkasz wsrod skrajnych redneckow. Sorry, ale dobrze sie znam i na wewnetrznej polityce kalifornijskej (mieszkalam tam wiele lat, tam mieszka cala moja rodzina i jezdze tam mniej wiecej co poltora miesiaca) i o voting patterns w Kaliforni, bo zajmuje sie podobna praca w Colorado. Nie napisalam nic w moim komentarzu co nie jest prawda. Jestes trumpkiem w najbardziej anty-trumpkowym stanie w USA, ktorego polityka zaczyna przypominac bardziej Szwecje (i dobrze) niz cokolwiek co trumpkowie popieraja. Ale oczywiscie zeby to wiedziec, kochanie, trzeba czytac prawdziwa prase, a nie alternatywne fakty z Breitbart i Faux News.

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w radiu słyszałam że to zaszczyt dla Polski że Trump do nas jedzie. Bo jesteśmy dopiero drugim krajem który odwiedza więc powinniśmy się czuć wyróżnieni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mu się opcja dostawy gazu na ziemie trojmorza (miedzymorza). To chyba główny cel wizyty. 

Faktem jest też że po co miał jechać np do UK skoro tam obradowali nad nie wpuszczeniem go jako prezydenta. 

 

Ja mam nadzieje ze nie będzie dużych utrudnień w komunikacji po stolicy bo jutro właśnie odbieram siostrzenca z lotniska :o

Najbardziej mnie śmieszy histeria partii opozycyjnej która nie została zaproszona, ta sama która twierdziła że miejsce trumpa jest na śmietniku :D

 

Edytowane przez cee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Ja właśnie w radiu słyszałam że to zaszczyt dla Polski że Trump do nas jedzie. Bo jesteśmy dopiero drugim krajem który odwiedza więc powinniśmy się czuć wyróżnieni. :)

Muszę się na polskie media przerzucić bo te lewackie CNN ani słowa o wizycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te 3 dni w Polsce o Trumpie słyszałam sporo w radiu. Generalnie wszędzie podkreślano że to wizyta szczególna i powinniśmy się rzucić przed nim na kolana. Z drugiej strony też słyszałam od jakiegoś tam pisowca że opozycja będzie sabotowac ta legendarna wizytę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Właśnie! Specjalnie teraz obejrzałem poranne wiadomości na NBC. Mówili że leci do Europy z wizytą. Całe dwa zdania, no, półtora. Więcej informacji dotyczyło że Trump dorzuci grosza do ratowania chorego dziecka w UK.

No to dzieciak niech sie jeszce nie cieszy, bo jak Trump mowi, ze cos da, to tylko mowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...