Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, cee napisał:

Generalnie to mowa była o turystykach, programie vwp, a artykuł jest o ograniczaniu h1b i uderzeniu głównie w meksykow. Lead nie pokrywa się z treścią artykułu jak i lawirowanie wśród informacji bardzo sprawne. Chciałem zwrócić tylko uwagę na rzetelność i obiektywizm pismakow. 

Bo nie maja o czym pisac - turystyczne / vwp nic sie zmienia - bo dlaczego mialby ? Ktokolwiek uwierzyl ze cokolwiek (dla PL) sie zmieni byl - sorry za brutalnosc - zwyklym idiota.

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cee napisał:

Problem polega na tym, że aby do tego programu się zakwalifikować, trzeba spełnić szereg warunków. Jeden z najważniejszych głos, że odsetek obywateli, którym ambasada amerykańska odmawia wizy, nie może być niższy niż 3 proc.

Polska tego warunku nigdy nie spełniła i wciąż jesteśmy daleko od jego osiągnięcia. W 2016 roku odsetek odrzuceń dla Polaków wyniósł 5,4 proc.

To ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, czy to dziennikarze wp? :D

Swoja droga, tak jak kzielu napisal. Czy ktos sie rzeczywiscie spodziewal, ze cos by sie mialo zmienic? No wlasne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, monk napisał:

Tak, dzisiaj otwarłem twittera i już były smiechy na ten temat. Kto rozsądny wydawałby publiczne pieniądze z podatków na drugi mur?
Trochę zmieniając temat na francuski i zakulisowe knowania oraz manipulacje białych ekstremistów spod znaku żaby pepe na 4chan:

 

Edytowane przez motorolnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2017 o 11:50, cee napisał:

Jest ktoś w stanie podesłać link kiedy i gdzie to mówi  PDT? Nie przedstawiciel Kongresu Polonii tylko sam Trump.

Nikt nie jest w stanie, bo on tego nie powiedzial. Widzialam cale przemowienie do polonii. Moze cos mruknal w kuluarach, ale i tak i tak to nie ma racji bytu. Ostatnio czytalam, ze w sumie popiera znisienie wiz, ale Polska nie spelnia warunkow, wiec rozkladamy raczki :) Chyba ambasador sie wypowiadal na ten temat, nie pamietam.

A, tu jest: http://wpolityce.pl/swiat/336574-donald-trump-popiera-zniesienie-wiz-dla-polakow-polska-nie-spelnia-jednak-jednego-kryterium

trump-pastor.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...