Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, kzielu napisał:

Glupia to malo powiedziane - przeciez mogla spokojnie uregulowac mu status piecset razy. Natomiast te komentarze ze to nie fair to mnie rozwalaja - gosc zlamal prawo to nie wiem czego sie spodziewal...

Generalnie poprzednie lata poblazliwosci nielegalnej imigracji calkowicie ludzi rozpuscilo...

..." Roberto Beristain arrived to the United States in 1998 through a Mexican border crossing "...

Z tego co sie orientuje nie da sie zalegalizowac pobytu jezeli ktos przekroczyl granice nielegalnie nawet jak poslubi US citizen. Visa overstay i illegal border crossing to dwie rozne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pepeaz napisał:

..." Roberto Beristain arrived to the United States in 1998 through a Mexican border crossing "...

Z tego co sie orientuje nie da sie zalegalizowac pobytu jezeli ktos przekroczyl granice nielegalnie nawet jak poslubi US citizen. Visa overstay i illegal border crossing to dwie rozne rzeczy

Da się z tego co pamiętam. Z artykułu wynika że gościu był DACA - I jeżeli nawet był EWI (raczej był), to spokojnie mógł status uregulować przez I-601A albo sztuczkę z AP, wyjazdem, powrotem i regularnym AOSem. Wiem że dużo skrótów, ale spokojnie do zrobienia jeżeli był małżonkiem USC.

Edytowane przez kzielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kzielu napisał:

Da się z tego co pamiętam. Z artykułu wynika że gościu był DACA - I jeżeli nawet był EWI (raczej był), to spokojnie mógł status uregulować przez I-601A albo sztuczkę z AP, wyjazdem, powrotem i regularnym AOSem. Wiem że dużo skrótów, ale spokojnie do zrobienia jeżeli był małżonkiem USC.

 

Artykuły pisane przez niektórych dzisiejszych "dziennikarzy"  to dość słabe źródło informacji ;) Często gęsto coś tam wiedzą o imigracji, ale nie do końca. Cholera wie co tam się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jkb napisał:

"through a Mexican border crossing" to chyba nie jest nielegalne przekraczanie granicy ;)

Pytanie czy oni mieli na myśli border crossing czy crossing border ;) jeżeli nie był EWI to w ogóle no brainer, nie potrzebował DACA do niczego, tylko AOS od ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, katlia napisał:

E tam. Nie mial takich skrupulow ostatnim razem kiedy Assad gazowal ludzi. Wrzeszczal na Obame ze wojne zacznie. Osobiscie, uwazam ze to jest diversity campaign... zebysmy zapomnieli i jego korupcji i zwiazkiem z Putinem.

You just can't make this stuff up:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jackie napisał:

No i mamy wojnę. Żeby go diabli wzięli.

Neoliberalny textbook. To samo zrobiła Thatcher gdy jej notowania szorowały po mule - zaatakowała Falklandy. O tym że będzie wojna pisałem chyba jeszcze w styczniu na innych forach.

Edytowane przez motorolnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...