Skocz do zawartości

Rezydentka


trafiony12

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, MeganMarkle said:

Pytanie za co będziesz sie tyle miesięcy utrzymywał w US bez pracy? 

Przyznał się, że zamierza pracować na czarno:

"Pewnie bym nie siedział bezczynnie przez 6 miesięcy bo pieniądze na ulicy nie leżą, aż wstyd się do tego przyznawać."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem co miał na myśli mówiąc takie słowa, nie jestem w jego głowie i na prawde nie wiem. Nawet jeśli zwykła wizę pracownicza, to lepsze to niż czekanie w Polsce 3 lata na wizę małżeńska...     

Zreszta mało wiem w tym temacie, facet mieszka tam 16 lat, na początku trochę nielegalnie później legalnie, nie wiem co kombinuje, na prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trafiony12 napisał:

Nie wiem co miał na myśli mówiąc takie słowa, nie jestem w jego głowie i na prawde nie wiem. Nawet jeśli zwykła wizę pracownicza, to lepsze to niż czekanie w Polsce 3 lata na wizę małżeńska...

Jestes miliony lat swietlnych od spelnienia minimalnych kwalifikacji na "zwykla wize pracownicza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, katlia napisał:

No i nastepny przyklad dlaczego Polacy beda muslieli miec wizy jeszcze przez wiele lat... kraj kombinatorow ktorzy tylko wszystkim innym utrudniaja zycie (i psuja opinie...) ehh... 

Nie rozumiem dlaczego uważasz ze jestem przykładem tego ze utrudniam życie i psuje opinie, nie napisałem nigdzie ze po wylocie do USA przedłużę sobie pobyt i będę unikać ludzi i prawa... Jeżeli będzie trzeba wrócę do Polski i przeczekam do momentu aż dostane wizę małżeńska i wtedy wylecę już w pełni legalnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy co twój przyszły teść wymyślił ale wierz nam, nie ma szans - żadnych - żebyś był w stanie być legalnie w USA przez cały okres trwania sponsorowania. Nic też nie załatwi bo nie ma takich prawnych możliwości. Jakoś tysiące par normalnie żyje w rozłąke i czeka na wizy.  Nie jesteś w żadnej specjalnej sytuacji. Weź się dorosły chłopaku w garść i normalnie przejdź przez swój proces imigracyjny. 

Każdy z tych zawiedzionych że nie dostał wizy turystycznej powinien tutaj zajrzeć. Dowiedzieli by się dlaczego Polska jest w takiej a nie innej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...