Skocz do zawartości

Jak to się wszystko zaczęło....?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dołączam się do życzeń lub współczuć i chociaż nie znam Cię ilon, ale masz nick tak znajomo brzmiący, więc jakoś tak, no tak jakoś...

Wracając jednak do tematu, żaden z adminów się nie odezwał więc może ich wywołać trzeba?

Historycznie nasi admini dołączali kolejno: karina w roku 2004, sly6 w 2005, Jackie w 2005r, Joanna30 w 2008, oraz jkb w 2010r.

Co niektórzy w tym wątku są tu od 2008, więc pozostaje 3 adminów, którzy są dłużej. Jest jeszcze Root Admin zarejestrowany 30 grudnia 2003. Może to on skrywa tajemnice powstania?

Mam nadzieję, że nie zniknę w tajemniczych okolicznościach po tym poscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zarejestrowałam na forum tuż po tym, jak dostałam wizę turystyczną, jeśli dobrze pamiętam :) Przed dostaniem tylko czytałam, a po dostaniu się zarejestrowałam, żeby opisać swoją przygodę w konsulacie :) To jeszcze było na poprzedniej wersji forum :P No i tak mi się tu ostało aż do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Joanna30 said:

Ja się zarejestrowałam na forum tuż po tym, jak dostałam wizę turystyczną, jeśli dobrze pamiętam :) Przed dostaniem tylko czytałam, a po dostaniu się zarejestrowałam, żeby opisać swoją przygodę w konsulacie :) To jeszcze było na poprzedniej wersji forum :P No i tak mi się tu ostało aż do dziś.

A dlaczego zostałaś? Ciekawa jestem jak to jest, że ludziom się chce tak poświęcać na to swój prywatny czas... Choć z drugiej strony mnie w sumie też totalnie wciągnęło to forum odkąd tu zajrzałam :D No ale to pewnie dlatego, że akurat jestem na etapie planowania wyjazdu, kto wie co będzie jak już wyjadę...

9 hours ago, nixie said:

Dołączam się do życzeń lub współczuć i chociaż nie znam Cię ilon, ale masz nick tak znajomo brzmiący, więc jakoś tak, no tak jakoś...

Wracając jednak do tematu, żaden z adminów się nie odezwał więc może ich wywołać trzeba?

Historycznie nasi admini dołączali kolejno: karina w roku 2004, sly6 w 2005, Jackie w 2005r, Joanna30 w 2008, oraz jkb w 2010r.

Co niektórzy w tym wątku są tu od 2008, więc pozostaje 3 adminów, którzy są dłużej. Jest jeszcze Root Admin zarejestrowany 30 grudnia 2003. Może to on skrywa tajemnice powstania?

Mam nadzieję, że nie zniknę w tajemniczych okolicznościach po tym poscie ;)

Też tak właśnie sobie pomyślałam, że chyba trzeba tych adminów wywołać po imieniu, żeby uronili chociaż rąbka tajemnicy... ;)

Może chociaż @sly6 coś opowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Zostałam z ciekawości, żeby poczytać przygody innych ;) I żeby się poradzić w sprawach swoich wyjazdów :) Atmosfera mi się spodobała, więc tak mi zeszło :P Potem zostałam adminem, no i tak się bujam aż do dziś :D

No i bardzo dobrze! Jak oglądałam twoje zdjęcia z wyjazdu, którymi się z nami podzieliłaś w 2016 roku, to nie przypuszczałam, że niedługo i ja zrobię podobną trasę ;). Teraz wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Bilety już kupione. A nigdy, nawet jako młody człowiek marzyciel :P i potem po pierwszym wyjeździe do przyjaciółki w Chicago, nie przypuszczałam, że tak będzie. Jakoś wydawało mi się, że zwiedzanie Ameryki nie jest i nigdy nie będzie w moim zasięgu, więc nawet o tym nie marzyłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem taka bestia ,że jak mnie coś nie wkurzy na danym forum to potrafię siedzieć na nim latami. A potem z dnia na dzień po kilku(nastu) latach odejść z niego , czasem jest tak ,ze wracam (tak było z forum o Chorwacji , spędziłem na nim sporo czasu odszedłem na kilka lat , wróciłem na kilka miesięcy i znowu odszedłem -a nigdy w Chorwacji nie byłem)  a czasem zapominam na dobre. A tak w sercu to zastanawia mnie jedno .... na tylu forach byłem i nie potrafię zrozumieć dlaczego wcześniej tutaj nie zaglądałem przez tyle alt skoro USA tak mnie pociągało? Dopiero kilak tygodni przed startem w pierwszej loterii wizowej zainteresowałem się tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego tłumaczenia.

to się rozpoczęło od forum ewiza,później było to forum. Kiedyś pisalo się na dwóch forach i dalo się radę. NP ewiza byla na wizy turystyczne i emigracje a to forum co kupic .emigracja oraz work i Travel. Pisałem kiedyś więcej w dziale Kanada bo gdy byly wizy trochę pytan bylo co do np Ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...