Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]


stars & stripes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, kzielu napisał:

Ale pierdoly... A glowie sie miesci ze ambasador moze takie glupoty wygadywac... Ale w sumie jak na ambasadorow sie mianuje projektantow torebek ktorzy maja czlonkostwo w klubie golfowym Trumpa, to nie ma co sie dziwic...

O pani ambasador nie bede pisac... bo jaki jest dzis status miedzynarodowy naszego kraju to kazdy widzi...

...natomiast "problem ustawy medialnej" nie wzial sie znikad. Plany istnialy i istnieja, i pani ambasador zapewne gdzies to "na miescie zaslyszala". Zabraklo tylko - jak to zwykle u trumpowcow bywa - analizy.

Problem "rozprawy" z niepokornymi mediami zawsze byl jeden - glowna antyrezymowa stacja - TVN - jest "amerykanska"... A przed Amerykanami PiS lezy krzyzem jak pielgrzymi przed cudownym obrazem Matki Boskiej na Jasnej Gorze... Zatem to od poczatku byloby trudne do przeprowadzenia...

...a dzis, gdy rzad pisowski skapitulowal przed Amerykanami w "sprawie zydowskiej", skapitulowal przed Unia Europejska w sprawie Sadu Najwyzszego, gdy zblizaja sie wybory i trzeba bedzie znow zaczac udawac ze jest sie konserwatysta...  ta sprawa jest zamknieta az do nastepnej - i to tylko ewentualnie - kadencji.

Zatem takie "gadanie" to... no wlasnie... nie wiem jak ktos powazny moze cos takiego publicznie mowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cee napisał:

oczywiscie zaczynam czytaj artykul od komentarzy: 

 

A komu już są potrzebne wizy do USA kiedyś tam ludzie jechali za chlebem teraz jak kogoś przycisnie to ma zachód Europy nie trzeba na drugi koniec świata jechac

 

A potem winne beda odlatujace bociany i tak w kolko .Czy Amerykanie nie moga zrozumiec iz czas kiedy Polacy pchalisie do USA dawno minal?

 

Po co tam jechać lepiej pracować w UE niż w USA mam gdzieś czy zniosą czy nie wisi mi to.

 

Żal mi tych, co tak skomlą jak pieski o te wizy. Ile to już lat tak skomla i tylko wstyd tym skomlaniem roznoszą. Dla mnie wizy dla Polaków (narodu Pułaskiego i Kościuszki) zawsze były i będą wielkim poniżeniem upokarzeniem i kpiną! Ludzie honorowi nie powinni tak skomleć

 

 

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎11‎-‎29 o 17:56, cee napisał:

Jeśli chcą znieść wizy, to niech od razu w pakiecie dadzą Polakom 70% zniżki na bilety lotnicze PL-US-PL. Naród będzie mniej wkur...ny :D Zresztą jakie zniesienie wiz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...