Skocz do zawartości

Amerykańskie linie lotnicze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
W ogóle się nie zgadzam, ja miałam kompletnie różne doświadczenia i z dojazdem i logistyka trzech różnych lotnisk w NY, wiec widać zależy od osoby.
i wolałabym być zastrzelona - i tez nie uważam żeby to było bez sensu pytanie albo żeby to było bez różnicy  
Tomato, tomayto, :)

Zależy od osoby, celu podróży, środków transportu z lotniska (rental, pociąg, autobus) opcji jest sporo, oczywiście szczęście też gra tu duża rolę. Na przylotach międzynarodowych można trafić na 2h kolejki w immigration jak się nie ma Globa Entry, a są dni kiedy można to załatwić w 10 minut, reguły nie ma.
Korzystam z obu (JFK i EWR) lotnisk kilkadziesiąt razy w roku i nie zauważam wielkiej różnicy. W czasie dojazdu do Manhattanu. Oczywiście 2 mile różnicy na Manhattanie mogą zrobić duża różnicę w czasie dojazdu.


Dla OP mały przewodnik poniżej:
https://www.cnn.com/travel/article/which-nyc-airport-should-i-fly-into/index.html



Sent from my SM-A600A using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2019 o 22:28, Miszczo1212 napisał:

Witam, mam pytanie. We wrzesniu podczas pobytu w Usa planujemy przelot z NY ->Las Vegas. Mamy do wyboru dwie linie: Delta albo American Airlines. Moje pytanie, ktore linie polecacie ? Naczytałem sie pelno opinii w necie ale wolalbym opinie od osob, ktore mieszkają w usa badz gdzies podróżowali podczas swojego pobytu danymi liniami? Np. podobno Delta ma bardzo stare samoloty a american słaby serwis. Ktos moze cos doradzi?

Podzielę pogląd kilku innych osób z forum - Delta. Choc jesli nie ma się statusu, to w dzisiejszych czasach roznice tu będą minimalnie zauwazalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jackie napisał:

 

No nie ;) Ale ile razy oglądam filmik na jutubie o źle zachowujących sie pasażerach to jest to Spirit, w dodatku z reguły albo do, albo z Vegas :D 

Bo ludzie jak juz sie napatrza na te "atrakcje" w Las Vegas to im palma odbija. Zobacza wieze Eiffla, Wenecje I wydaje im sie ze caly swiat zobaczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców kupiliśmy bilety na stronie Delty za 158$. Wydaje mi sie ze 600 zl za lot w jesna strone gdzie trwa ze 6 godzin to dobrze trafiliśmy z cena i dzieku jeszcze raz za opinie. A bagaz rejestrowany zapłacimy na lotnisku przy stanowisku gdzie bedziemy go oddawać bo nie bylo zadnej opcji, zeby dodać i zaplacic za niego. A mieliście moze doczynienia z wifi, ktore oferują na pokładzie? Kosztuje 16$ i nie wiem jak dziala bo zastanawiamy sie zwby kupic. Korzystał ktos kiedys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta chwali się swoim "niewiarygodnie zajebistym" ;) wifi które ponoć (jeśli im wierzyć) daje nawet możliwość śmigania po Netflixie, ale jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wifi na pokładzie samolotu Delty pozwoliło na więcej niż sprawdzenie emailów i fejsa. Być może ktoś miał więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...