Skocz do zawartości

Amerykańskie linie lotnicze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. We wrzesniu podczas pobytu w Usa planujemy przelot z NY ->Las Vegas. Mamy do wyboru dwie linie: Delta albo American Airlines. Moje pytanie, ktore linie polecacie ? Naczytałem sie pelno opinii w necie ale wolalbym opinie od osob, ktore mieszkają w usa badz gdzies podróżowali podczas swojego pobytu danymi liniami? Np. podobno Delta ma bardzo stare samoloty a american słaby serwis. Ktos moze cos doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
26 minut temu, Miszczo1212 napisał:

Witam, mam pytanie. We wrzesniu podczas pobytu w Usa planujemy przelot z NY ->Las Vegas. Mamy do wyboru dwie linie: Delta albo American Airlines. Moje pytanie, ktore linie polecacie ? Naczytałem sie pelno opinii w necie ale wolalbym opinie od osob, ktore mieszkają w usa badz gdzies podróżowali podczas swojego pobytu danymi liniami? Np. podobno Delta ma bardzo stare samoloty a american słaby serwis. Ktos moze cos doradzi?

Nie wiem na jakim serwisie ci zależy ale jeśli lubisz sok pomidorowy w szklance pełnej lodu to wybierz Deltę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta. Stare samoloty są wygodne, istotne jest jak wyglądają wnetrza - a te są bardzo spoko.

A co do starych samolotów - za niecałe dwa tygodnie będę leciał nowiutkim A359 Delty AMS-DTW. Może jednak nie takie stare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Miszczo1212 said:

Witam, mam pytanie. We wrzesniu podczas pobytu w Usa planujemy przelot z NY ->Las Vegas. Mamy do wyboru dwie linie: Delta albo American Airlines. Moje pytanie, ktore linie polecacie ? Naczytałem sie pelno opinii w necie ale wolalbym opinie od osob, ktore mieszkają w usa badz gdzies podróżowali podczas swojego pobytu danymi liniami? Np. podobno Delta ma bardzo stare samoloty a american słaby serwis. Ktos moze cos doradzi?

Poczytaj w necie statystyki opóźnień i odwołanych lotów na tej trasie i porównaj dla obu linii. Co do samych linii - kwestia gustu. Ja osobiście miałam dobre doświadczenia z Deltą, wygodnie i duże porcje jedzenia i picia, wszystko na czas itp, ale widziałam tez nieprzychylne opinie tu na forum. 

A co NY to tez obczaj które linie z którego lotniska lecą bo tych lotnisk jest bardzo dużo i odległości między nimi są potężne wiec logistycznie weź to pod uwagę - z Manhattanu transportem miejskim najłatwiej dostac się na JFK ale wszystko zależy skąd jedziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu liniach na pytanie o serwis. Odpowiedziałbym " I cannot complain about the service... because there is no service"
I to niezależnie czy w klasie biznes czy w monkey class.


Sent from my SM-A600A using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Poczytaj w necie statystyki opóźnień i odwołanych lotów na tej trasie i porównaj dla obu linii. Co do samych linii - kwestia gustu. Ja osobiście miałam dobre doświadczenia z Deltą, wygodnie i duże porcje jedzenia i picia, wszystko na czas itp, ale widziałam tez nieprzychylne opinie tu na forum. 

A co NY to tez obczaj które linie z którego lotniska lecą bo tych lotnisk jest bardzo dużo i odległości między nimi są potężne wiec logistycznie weź to pod uwagę - z Manhattanu transportem miejskim najłatwiej dostac się na JFK ale wszystko zależy skąd jedziesz. 

Szczególnie na liniach Domestic. Jeśli ładnie poprosisz to dostaniesz drugą saszetke precelkow. I Orange juice, pomidorowy, bez lodu. Smacznego! :D

Co tam wybierać na trzy czy czterogodzinnej trasie. Oby nie stojące! I zwroc uwagę ile bagażu jest w cenie biletu bo tutaj wszystkie linie kantuja na maxa. A swoja drogą, nic w tym LAS Vegas  ciekawego nie ma.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi  o to, ze bilet w tych dwoch liniach kosztował 175 dolarów w jedna strone plus bagaz chyba 25 dolarów a co do jedzenia to mnie to wisi ogolnie czy jest dobre czy nie, jaka obsługa i wgl. nie zwracam na to uwagi. Bardziej mi zalezy na waszych opiniach. Co do Las Vegas, bedziemy tam dwa dni chyba i wyruszamy w podroz wokół californi;) Jeszcze patrzylem na linie Southwest ale niestety nie moge wejsc na ich strone ponieważ wyswietla mi sie wielkimi literami Serwer Denided! Nie wiem czemu.Dzieki za opinie i wybierzemy Deltę !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...