Skocz do zawartości

Amerykańskie linie lotnicze


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jackie napisał:

Delta chwali się swoim "niewiarygodnie zajebistym" ;) wifi które ponoć (jeśli im wierzyć) daje nawet możliwość śmigania po Netflixie, ale jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wifi na pokładzie samolotu Delty pozwoliło na więcej niż sprawdzenie emailów i fejsa. Być może ktoś miał więcej szczęścia.

Znaczy mi chodzi o to czy jest na tyle mocne, ze moglbym zadzwonic do Polski na jakas video rozmowe i tak pytam sie, zeby na marne nie wyrzucić kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzisiaj rozbił się samolot linii etiopskich. W sumie nowiusieńki B737-MAX. Drugi w niedugim czasie i to w dość podobnych okolicznościach (pierwszy był w Indonezji). Jeśliby okazało się, że uziemią flotę MAXów na czas badania okoliczności to sugeruję w najbliższym czasie nie kupować lotów Southwestem (bardzo dużo MAXów mają u siebie o ile się nie mylę) bo pewnie siatka będzie mocno podziurawiona. @kzielu może zapewne jakieś przecieki "z branży" rzucić - czy robi się gorąco w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2019 o 15:16, Miszczo1212 napisał:

Znaczy mi chodzi o to czy jest na tyle mocne, ze moglbym zadzwonic do Polski na jakas video rozmowe i tak pytam sie, zeby na marne nie wyrzucić kasy :)

 

Nie próbowałam video rozmów. Może ktoś inny próbował i miał więcej szczęścia ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mcpear napisał:

Dzisiaj rozbił się samolot linii etiopskich. W sumie nowiusieńki B737-MAX. Drugi w niedugim czasie i to w dość podobnych okolicznościach (pierwszy był w Indonezji). 

 

W necie już pełno teorii spiskowych. Ja nie jestem panikara, poczekam na wyniki śledztwa. Tym niemniej mój cykor mąż od razu sprawdził czym będziemy lecieć na następne międzynarodowe wakacje - lecimy Royal Jordanian, nie mają tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mcpear napisał:

Dzisiaj rozbił się samolot linii etiopskich. W sumie nowiusieńki B737-MAX. Drugi w niedugim czasie i to w dość podobnych okolicznościach (pierwszy był w Indonezji). Jeśliby okazało się, że uziemią flotę MAXów na czas badania okoliczności to sugeruję w najbliższym czasie nie kupować lotów Southwestem (bardzo dużo MAXów mają u siebie o ile się nie mylę) bo pewnie siatka będzie mocno podziurawiona. @kzielu może zapewne jakieś przecieki "z branży" rzucić - czy robi się gorąco w temacie.

Wiekszosc floty Southwestu to 737 (nie 737Max) - chyba jakies juz Maxy odebrali ale we flocie ich jest zdecydowana mniejszosc.

Z przeciekow z branzy nic nie razie nie mam - silniki nasze, ale pierwszy to byla kwestia platowca / obslugi / pilotow (zdania troche podzielone) a tutaj to niewiele wiadomo na razie. Ogolnie to niepokojace - nie pamietam programu ktory mial dwa wypadki zaraz po wejsciu do sluzby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kzielu napisał:

Wiekszosc floty Southwestu to 737 (nie 737Max) - chyba jakies juz Maxy odebrali ale we flocie ich jest zdecydowana mniejszosc.

Z przeciekow z branzy nic nie razie nie mam - silniki nasze, ale pierwszy to byla kwestia platowca / obslugi / pilotow (zdania troche podzielone) a tutaj to niewiele wiadomo na razie. Ogolnie to niepokojace - nie pamietam programu ktory mial dwa wypadki zaraz po wejsciu do sluzby...

Tam jest jakiś problem z autopilotem i ochroną przed przeciagnieciem.  Technika obsługi tej operacji jest inna niż w poprzednich 737 i piloci ponoć nie czytają do końca instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Hej.

Może ktoś się orientuje czy są jakieś linie wewnątrz USA (interesuje mnie lot z Orlando do Nowego Jorku), gdzie można mieć dwie sztuki bagażu podręcznego? Chodzi mi o coś takiego, jak klasa biznes polskim LOTem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...