Skocz do zawartości

Obywatelstwo- czas trwania procedury


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, kzielu napisał:

W rozpoznawaniu sarkazmu zostales aktualnym forumowym mistrzem swiata... Gratulacje !

Dzeikuje za gratulacje :), a  Sarkazm to moje drugie imie jakby co... ale juz nie troluje watku bo my polacy jestesmy tacy wrazliwi, ze jeszcze kogos uraze : )

Edytowane przez tupilac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
On 10/26/2020 at 11:19 AM, ilon said:

Aplikowal ktos ostatnio i wie jak bardzo wydluzyly sie/zmienily sie procedury? 

Czesc, Ja aplikowalam -stan Illinois- wyslalam dokumenty na koniec wrzesnia i pokazuje mi online ze do July 2021 proces bedzie juz zakonczony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/26/2020 at 12:19 PM, ilon said:

Aplikowal ktos ostatnio i wie jak bardzo wydluzyly sie/zmienily sie procedury? 

NJ - aplikowalam w styczniu 2020, w grudniu 2020 mam test. 
w miedzyczasie zmienilam adres  :)

 

On 11/3/2020 at 1:08 PM, Marekklejs said:

Witam , 3 miesiące temu złożyłem na paszport dla syna ( syn ma Green Card ) ( ja jestem obywatelem ) terez dostałem list od agencji ( żebym podał oryginały certyfikat adopcji syna ) problem w tym jest taki ze syn wcale nie jest adoptowany ? Czy ktoś się spotkał z czymś takim ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzień dobry. 

Może ktoś będzie mógł pomóc.

Przebywam w USA od równego roku.  Mąż jest obywatelem USA od 2 miesięcy.

Ja i córka (19 lat) mamy GC (przyjechałyśmy tu razem w jednym czasie). Kiedy będziemy mogły starać się o obywatelstwo?

Czy córka będzie mogła aplikować razem ze mną, czy procedura dla dorosłych dzieci obywateli USA jest jakaś inna?

Proszę mnie nie besztać jeśli temat się już pojawił. Nie mam czasu na przegrzebywanie się przez odmenty forum.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Marta8686 said:

Dzień dobry. 

Może ktoś będzie mógł pomóc.

Przebywam w USA od równego roku.  Mąż jest obywatelem USA od 2 miesięcy.

Ja i córka (19 lat) mamy GC (przyjechałyśmy tu razem w jednym czasie). Kiedy będziemy mogły starać się o obywatelstwo?

Czy córka będzie mogła aplikować razem ze mną, czy procedura dla dorosłych dzieci obywateli USA jest jakaś inna?

Proszę mnie nie besztać jeśli temat się już pojawił. Nie mam czasu na przegrzebywanie się przez odmenty forum.:rolleyes:

Ty bedziesz mogła się naturalizować kiedy Twojemu Mężowi stuknie 3 lata od jego naturalizacji (sama będziesz wtedy też LPR przez >3 lata, oba warunki muszą być spełnione). Córka po 5 latach. Nie ma żadnych bonusów ze względu na rodzica / rodziców USC jeżeli ma więcej niż 18 lat.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...