Skocz do zawartości

ESTA Moje doswiadczenia.


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co już można przeczytać w tym wątku, weryfikacja jakaś jest i nie działa to w systemie zero jedynkowym. Małe chyba prawdopodobieństwo jest, aby ktoś miał dokładnie taką samą sytuację. Czasem jeden mały detal zmienia wszystko. $14 to nie majątek, wyślij zgłoszenie a będziesz miała 100% pewność co do esta. Wjazd już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2020 o 16:50, andyopole napisał:

I tak bez konca bedziemy toczyc akademickie dyskusje o ciulach, ktorym sprawia klopot wypelnienie prostej aplikacji.

Speaking of "ciulach".... Wypełniałem ostatnio znajomej aplikację, która wydawała się prosta jak budowa cepa, i sam się machnąłem przy tych imionach... Bo forumularz jest trochę zwodniczy... Jest miejsce na "First Name" (a nie przeciez na "names"...) i na "Middle Name". Zatem pierwsze imie w rubrykę "first" a drugie w "middle"... No i dopiero jak się drugie imie nie pokazało na zatwierdzonym formularzu coś mi zaświtało w głowie.... i pomyślałem, ze moze zajrzę i przeczytam instrukcję... No i zonk :wacko: ... Trzeba było oba imiona w pierwszej rubryce... Nie wiem po kij rybryka middle w takim razie istnieje?... No ale nevermind...

... złodzieje zarabiają na wypełnianiu ludziom aplikacji, a ja poszedłem dyche w plecy :) 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2020 o 14:09, rzecze1 napisał:

Speaking of "ciulach".... Wypełniałem ostatnio znajomej aplikację, która wydawała się prosta jak budowa cepa, i sam się machnąłem przy tych imionach... Bo forumularz jest trochę zwodniczy... Jest miejsce na "First Name" (a nie przeciez na "names"...) i na "Middle Name". Zatem pierwsze imie w rubrykę "first" a drugie w "middle"... No i dopiero jak się drugie imie nie pokazało na zatwierdzonym formularzu coś mi zaświtało w głowie.... i pomyślałem, ze moze zajrzę i przeczytam instrukcję... No i zonk :wacko: ... Trzeba było oba imiona w pierwszej rubryce... Nie wiem po kij rybryka middle w takim razie istnieje?... No ale nevermind...

... złodzieje zarabiają na wypełnianiu ludziom aplikacji, a ja poszedłem dyche w plecy :) 

 

gdzie mogę znaleźć tę instrukcję i informację o wpisywaniu imion? Bo widzę tylko FAQ na oficjalnej stronie, a to mi gdzieś umyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dinozaur napisał:

gdzie mogę znaleźć tę instrukcję i informację o wpisywaniu imion? Bo widzę tylko FAQ na oficjalnej stronie, a to mi gdzieś umyka

Nie pamietam gdzie widzialem cala instrukcje, ale jak bedziesz wypelniac formularz, to jak klikniesz na gwazdke przy konkretnym polu, to sie wyswietlaja dodatkowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...