Skocz do zawartości

ESTA Moje doswiadczenia.


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Dudus86 napisał:

 

" Nieznajomość prawa szkodzi" 

https://finanse.wp.pl/ruch-bezwizowy-moze-mylic-historia-pani-ewy-pokazuje-ze-nie-kazdy-wjedzie-tam-bez-problemu-6469694016374913a

 

Myślicie, że będzie więcej takich przypadków???

Jakie feel good story. Pani nie dosc ze malo rozgarnieta to ewidentnie sklamala na deklaracji ESTA.... Ban za misrep a nie tylko za przesiedzenie...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cee napisał:

"Przy rejestracji w systemie powinniśmy posiadać bilety powrotne lub na dalszą część wyjazdu z datą opuszczenia Stanów."

Serio emoji848.png bilet kupujemy najpierw ? emoji2359.png

 

 

A to nie jest tak, że przy rozmowie z na granicy trzeba mieć bilet powrotny w ręce i na zapytanie imigracyjnego pokazać, że jest odpowiednia rezerwacja?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cee napisał:
3 minuty temu, mola napisał:
A to nie jest tak, że przy rozmowie z na granicy trzeba mieć bilet powrotny w ręce i na zapytanie imigracyjnego pokazać, że jest odpowiednia rezerwacja?

Na granicy przy wjeździe jak najbardziej, ale przy wypełnianiu wniosku esta ?

Też mi się wydaje mi się, ze autorzy artykułu coś źle zinterpretowali zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje mi się, ze autorzy artykułu coś źle zinterpretowali zasady.
Takie to te źródła wiarygodne i ich informacje nie chce mi się szukać tej pani na fejsie i sprawdzić czy całą sprawa nie śmierdzi czymś innym, jak pierwsza podróż w VWP
Jest temat, klikbajty działają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza ofiara posła Marka Suskiego, który stwierdził, że ruch bezwizowy to duża ulga dla Polaków nielegalnie przebywających w USA a którzy nie mogą odwiedzić Polski. Po wprowadzeniu ruchu bezwizowego mogą oni spokojnie wrócić do Polski na krótko wiedząc, że już nie potrzebują wizy aby wrócić do USA. (nie mogę znaleźć linka - była to wypowiedź jeszcze sprzed otwarcia ruchu wizowego) - ktoś mu uwierzył a teraz wyzywa, że to ściema. Jeden podatnik w Polsce więcej ;)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mcpear napisał:

Pierwsza ofiara posła Marka Suskiego, który stwierdził, że ruch bezwizowy to duża ulga dla Polaków nielegalnie przebywających w USA a którzy nie mogą odwiedzić Polski. Po wprowadzeniu ruchu bezwizowego mogą oni spokojnie wrócić do Polski na krótko wiedząc, że już nie potrzebują wizy aby wrócić do USA. (nie mogę znaleźć linka - była to wypowiedź jeszcze sprzed otwarcia ruchu wizowego) - ktoś mu uwierzył a teraz wyzywa, że to ściema. Jeden podatnik w Polsce więcej ;)

Ty tak na Posla Rzeczypospolitej Suskiego nie pyskuj. Niedlugo trzeba mu bedzie poszukac roboty przy azbescie bo w Polsce nikt tego idioty nie zatrudni.

Przepraszam wszystkich idiotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...