Skocz do zawartości

ESTA Moje doswiadczenia.


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikowalem tylko za mame w niedziele 26 stycznia do tej pory nie dostalem zadnego emaila troche dziwne mi sie wydalo to ze napisane jest ze  payment has been submitted (sprawdzilem bank i podbrano mi $14 dollarow) ale w Payment summary "payment recived jest --- payment date --- payment tracking code ---" czy moglby ktos kto aplikowal potwierdzic ze tez tak mial? 

Tak dlugo sprawdzaja moja mame, a moze cos jest nie tak ? Co myslicie?

 

IMG_5909.jpeg

Edytowane przez mariano85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTHORIZATION APPROVED!!!!!!!!!!!

Nie przyszedl mi zaden email sam musial pujsc na strone i sprawdzic mojej mamy status, a tam.. AUTHORIZATION APPROVED i HAVE A NICE TRIP. WELCOME TO THE UNITED STATES. Jeszcze nie moge w to uwierzyc!! Skladam zaraz dla taty

 

pozdrawiam!
 

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2020 o 03:44, Olaolaola1 napisał:

Dzień dobry wszystkim,

Przedstawie moje doświadczenie - niestety bolesne ..z ESTA

Byliśmy w stanach 7 lat ( wjazd legalny przesiedzenie wizy) wróciliśmy do PL odczekaliśmy 10  letni zakaz który we wrześniu 2019 powinien się zakonczyć 

parę dni temu złożylam wniosek ( zaznaczając oczywiście ze byłam dłużej niż pozwalało to prawo) i niestety 4 minuty i odmowa - nic nie dało odczekanie 10 lat - nie wiem czy wycieczka do ambasady ma sens i czy ewentualnie pozniej na lotnisku nie będzie szybkiego powrotu .

To takie moje niemiłe doświadczenie którym sie z Wami dziele .

Pozdrawiam Ola

pare dni temu zlozylas wniosek o wize turystyczna....odmowa

przecież w ciagu tych 7 lat zwiedziałas zapewne każda ulice na nowojorskim manhattanie od lewej do prawej i od prawej do lewej, od 7 am do 7 pm dzień w dzień cm po cm....

dobrze ze dali Ci odmowe droga Olu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjzalem sie blizej temu wnioskowi ESTA dla mamy i znalzlem dwa male bledy

  1. mama ma dwa imiona w paszporcie w ja tylko podalem jedno.... :(
  2. Napisane jest zeby wypelnic aplikacje dokladnie tak jak jest w paszporice ale jak mam w nazwisku czy mieście Ż,Ł? Bez polskich znakow? 

tak to jest jak sie wypenia zmeczonym po nocy! 

Co myslicie? aplikowac jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te polskie znaki to chyba nie jest istotne.

Dwa imiona niestety tak. Na stronie ESTA znalazłem takie coś:

In the First (Given) Name field, enter ALL first (given) names exactly as they appear on your passport in the first (given) name field. The first (given) names are required to complete the application. If you have no first name, then enter the letters FNU which stands for First Name Unknown.

Chyba musisz aplikować raz jeszcze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...