Skocz do zawartości

Bilety z bagażem nadawanym


Rekomendowane odpowiedzi

Od paru lat zawsze kupuję tylko i wyłącznie na stronach linii lotniczych. Ale na stronach jak Expedia czy Orbitz zawsze znajdziesz informację czy w cenę wliczony jest nadany bagaż czy nie. Na bardziej szemranych stronkach może nie być takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aureo napisał:

Witam

Na jakich stronach kupujecie bilety? Chodzi mi o strony gdzie można dodać bagaż nadawany. Jakoś nie mogę znaleść takiej strony by móc kupić

 bilet z 23 kg bagażem.

Delta.com na przykład...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aureo napisał:

Witam

Na jakich stronach kupujecie bilety? Chodzi mi o strony gdzie można dodać bagaż nadawany. Jakoś nie mogę znaleść takiej strony by móc kupić

 bilet z 23 kg bagażem.

Nie wiem ile zostalo (jesli w ogole) linii lotniczych ktore maja wliczony bagaz nadawany w cene najtanszego biletu jaka wyswietla sie na stronie. Dla ludzi ktorzy musza bagaz nadac to troche komplikuje sprawe, bo do cen tak z wyszukiwarek jak i stron przewoznikow trzeba dodac oplate za bagaz, ktora jest rozna w roznych liniach....

...i jak na razie, to nie widzialem jeszcze wyszukiwarki ktora porownywalaby ceny wszystkich przewoznikow z bagazem nadawanym... Niestety klient ma tu pod gorke i sam musi spedzic troche czasu aby wyliczyc co tak naprawde sie oplaca...

Pewnie jakby molochy nie powykupowaly co bystrzejszych start up'ow, to juz dawno ktos by to wprowadzil, a tak, wszystko zmonopolizowaly korporacje, na czele z Google Flights, zatem czlowieku licz sobie sam i na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to denerwuje troche, bo jak zmiany wprowadzali to mowa byla o tanszych biletach dla podrozujacych bez bagazu, a w ostatecznosci bilety w tej samej cenie i drozsze, tylko dodatkowo za bagaz trzeba zaplacic:blink:. Czyli jak zwykle zwykly Kowalski po dupie dostaje...

Ale tak jak Jackie pisze, chyba najbezpieczniej bezposrednio od lini lotniczej kupic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku gdy szukalem biletu do Polski na sierpien skorzystalem z uslugi pewnego portalu, ktory mi za reklame nie placi wiec adresu nie podam. Polega to na tym ze podalem skad - dokąd i termin a chłopak posyłał mi na e-mail po kilka propozycji połączeń z cenami. Musiałem to trochę podszkolic bo nie bardzo miał pojęcie o lotach out od country oddawał mi np. w POE godzinę czasu na odprawę, walizki i przesiadkę. Gdy już coś mi podpasowalo, konsultowalismy się również telefonicznie, przełączył mnie na stronę, na której zapłaciłem za bilet, jak na sezon cena była przyzwoita i schluss. Żadnych dodatkowych opłat, standard, bilet, w tym podręczny + walizka 50 lb.

Trochę się obawiałem czy nie padłem ofiarą oszustwa ale wszystko zagrało jak w zegarku. Potem na stronie tych linii, ktorymi lecialem, zabookowalem siedzenia, koszerne posiłki i wszystko było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rzecze1 napisał:

Nie wiem ile zostalo (jesli w ogole) linii lotniczych ktore maja wliczony bagaz nadawany w cene najtanszego biletu jaka wyswietla sie na stronie.

 

LOT Polish Airlines. W końcu w czymś są ok ;) 

Parę dni temu sprawdzaliśmy ceny biletów do Polski bo AA teraz będzie latać... nie dość że AA droższe to każą za bagaż płacić. LOT ma 1 sztukę bagażu w cenie biletu.

Mówię rzecz jasna o dłuższych trasach, nie wiem co z LOTem na krótszych, nie sprawdzałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Jackie napisał:

 

LOT Polish Airlines. W końcu w czymś są ok ;) 

Parę dni temu sprawdzaliśmy ceny biletów do Polski bo AA teraz będzie latać... nie dość że AA droższe to każą za bagaż płacić. LOT ma 1 sztukę bagażu w cenie biletu.

Mówię rzecz jasna o dłuższych trasach, nie wiem co z LOTem na krótszych, nie sprawdzałam.

Nadal mają wliczony bagaż? bo jakos na przełomie roku pisano, że szykują się do "dobrej zmiany" :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zuza007 napisał:

Nadal mają wliczony bagaż? bo jakos na przełomie roku pisano, że szykują się do "dobrej zmiany" :P...

Średnio - najtańsza taryfa na transatlantyckich to Economy saver  - carry on only.

Ceny które pojawiają się w wyszukiwarkach są oczywiście dla najtańszych taryf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...