Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to co napisałem. Numer nie ma znaczenia. Wszystkie wnioski niezależnie od numeru są obecnie przerabiane. Zapewne są uporządkowane według daty spłynięcia dokumentów. Tak więc skoro wyślesz te dokumenty jutro to pewnie "staną w kolejce" za wszystkimi tymi które były wysłane dzisiaj i każdego dnia poprzedzającego dzień dzisiejszy. Numer wylosowania nie będzie wpływał na to jak to z tej kolejki będzie wyjmowane. Masz numer 27xxx. Nie gwarantuje to, że będziesz w kolejce przed numerem 28xxx jeśli on złożył dokumenty już dawno. Do końca września już niewiele czasu - muszę przyznać, że zwlekając do czerwca z wysłaniem dokumentów wykazałeś się w sumie dużą ufnością że wujek Sam zdąży przejrzeć i zaakceptować twoje dokumenty i wyznaczy jeszcze we wrześniu spotkanie w ambasadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co napisałem. Numer nie ma znaczenia. Wszystkie wnioski niezależnie od numeru są obecnie przerabiane. Zapewne są uporządkowane według daty spłynięcia dokumentów. Tak więc skoro wyślesz te dokumenty jutro to pewnie "staną w kolejce" za wszystkimi tymi które były wysłane dzisiaj i każdego dnia poprzedzającego dzień dzisiejszy. Numer wylosowania nie będzie wpływał na to jak to z tej kolejki będzie wyjmowane. Masz numer 27xxx. Nie gwarantuje to, że będziesz w kolejce przed numerem 28xxx jeśli on złożył dokumenty już dawno. Do końca września już niewiele czasu - muszę przyznać, że zwlekając do czerwca z wysłaniem dokumentów wykazałeś się w sumie dużą ufnością że wujek Sam zdąży przejrzeć i zaakceptować twoje dokumenty i wyznaczy jeszcze we wrześniu spotkanie w ambasadzie

Nie koniecznie, są ludzie którzy wysyłali latem w zeszłym roku i nie maja sprawdzonych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MocarnyHub napisał:

Czyli wynika z tego ze wszystko zależy od urzędnika któremu wpadnie mail z dokumentami albo przetworzy odrazu albo zostawi. 
 

Zobaczymy co będzie się działo może akurat będę miał szczęście. 

W latach 90-tych w ZUSie bezskutecznie poszukiwali dokumentow, ktore zlozylem kilka miesiecy wczesniej. Szczesliwie mialem potwierdzenie odbioru. Gdy wreszcie znalezli, pani wzruszyla ramionami i stwierdzila: "...pewnie sie gdzies podpiely". Koniec cytatu.

Wszyscy urzednicy, w panstwowych urzedach na calym swiecie niewiele sie roznia.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SkyNet napisał:

Mam pytanie czy obecnie można jeszcze przystąpić do pozwu oraz czy to ma sens daje jakieś większe szanse ?

Jeśli mowa o https://curtismorrisonlaw.com/dv2021 to już nie.

PS. Ja się nie zapisywałem, szkoda mi było kasy, niech się dzieje wola nieba ;)

Edytowane przez bubba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...