Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Ad Vocem wynajmu. Jak znajdziesz coś np, na Zillow zadzwoń dopytaj miej kilka propozycji w zanadrzu. Ja tylko odpaliłem Zillow spojrzałem - o masa mieszkań nie będzie problemu ahahhaha w moim przypadku było tak, że ogromna część widocznych ofert dawno była niedostępna albo pośrednicy z ogłoszeń zwyczajnie nie odbierali telefonu. Z kolei tak co 3 mieszkanie prezentowało się ok na zdjęciach, a w rzeczywistości było zatęchłą norą. Podkreślam taka sytuacja panuje w P.A. gdzie masowo pchają się ludzie z NY, Filadelfii. Dodatkowo mają tu jakieś chore prawo "covidowe" i wynajmującego nie można eksmitować jak nie płaci czynszu bo covid, stąd bardzo dogłębna weryfikacja Twojej zdolności finansowej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, stalindg2 said:

Ad Vocem wynajmu. Jak znajdziesz coś np, na Zillow zadzwoń dopytaj miej kilka propozycji w zanadrzu. Ja tylko odpaliłem Zillow spojrzałem - o masa mieszkań nie będzie problemu ahahhaha w moim przypadku było tak, że ogromna część widocznych ofert dawno była niedostępna albo pośrednicy z ogłoszeń zwyczajnie nie odbierali telefonu. Z kolei tak co 3 mieszkanie prezentowało się ok na zdjęciach, a w rzeczywistości było zatęchłą norą. Podkreślam taka sytuacja panuje w P.A. gdzie masowo pchają się ludzie z NY, Filadelfii. Dodatkowo mają tu jakieś chore prawo "covidowe" i wynajmującego nie można eksmitować jak nie płaci czynszu bo covid, stąd bardzo dogłębna weryfikacja Twojej zdolności finansowej. 

 

Doceniam szczerosc i oczywiscie Wezme wszystko pod uwage!

Dzieki i powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co - American Dream chyba nas brutalnie opuszcza z 1 października ...

Czy komuś udało się w ostatnich dniach września jeszcze zdobyć zaproszenie i pojawić się w Ambasadzie?

Fajnie, że jesteście i mogliśmy się wspierać. Wygranym z Zielonymi Kartami życzę powodzenia za Wielką Wodą - a tym, którzy jak my zostali wybrani a nie doszli do końca procesu życzę innych fajnych możliwości. Niech Ameryka żałuje, że nas nie chciała ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co - American Dream chyba nas brutalnie opuszcza z 1 października ...
Czy komuś udało się w ostatnich dniach września jeszcze zdobyć zaproszenie i pojawić się w Ambasadzie?
Fajnie, że jesteście i mogliśmy się wspierać. Wygranym z Zielonymi Kartami życzę powodzenia za Wielką Wodą - a tym, którzy jak my zostali wybrani a nie doszli do końca procesu życzę innych fajnych możliwości. Niech Ameryka żałuje, że nas nie chciała
 
 

Myśle ze zaraz pójdą zaproszenia na październik zgodnie z zarządzeniem sędzi z Rai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...