Skocz do zawartości

Lot do USA spoza Schengen


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 hour ago, Roelka v.2 said:

A niech mnie juz w dupe pocałują. MOja mama nie moze sie zaszczepic ze wzgledow zdrowotnych, czyli juz mnie nigdy nie odwiedzi w USA? Co za banda debili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Roelka v.2 said:

Dramat. Mam nadzieje ze zdaze zanim to wprowadza, bo planuje wleciec z Kolumbii za miesiac. Juz widze newsy za miesiac i afery z lekarzami wystawiajacymi 'falszywe zaswiadczenia'. Mysle ze to juz sie dzieje na Ukrainie i w panstwach trzeciego swiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, georg700 said:

Dramat. Mam nadzieje ze zdaze zanim to wprowadza, bo planuje wleciec z Kolumbii za miesiac. Juz widze newsy za miesiac i afery z lekarzami wystawiajacymi 'falszywe zaswiadczenia'. Mysle ze to juz sie dzieje na Ukrainie i w panstwach trzeciego swiata.

Pare dni temu byl news o 2 Amerykanach ktorzy chcieli dostac sie do Kanady na falszywych papierach szczepionkowych. Bodajze dostali $20k Kary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, feniks_01 napisał:

A niech mnie juz w dupe pocałują. MOja mama nie moze sie zaszczepic ze wzgledow zdrowotnych, czyli juz mnie nigdy nie odwiedzi w USA? Co za banda debili....

Tak bywa. Ja z tych samych wzgledow nie moge wziac szczepionek wymaganych przy podrozach do krajow tropikalnych.Tez mam szlaban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymałbym się z osądem dopóki nie będzie wiadomo więcej, w artykule była wzmianka o „limited exceptions”, gdzieś indziej też pisali, że maja być wyjątki dla ludzi nie mogących się zaszczepić ze względów zdrowotnych.
Mnie bardziej interesuje czy będą honorować AstraZenekę, bo na FDA approval nie wiem czy kiedykolwiek się doczekamy…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nic mnie bardziej nie wkurza niż to zwodzenie człowieka, bo w końcu nie wiem czy możemy się w tym roku podziewać otwarcia czy nie???? bo trzymam urlop i nie wiem, czy będę musiała brać dodatkowy bezpłatny "na tą kwarantannę w Turcji" czy też jest szansa że do października otworzą. A w sumie ZARAZ 4 fala to jak mogą otworzyć????? pewnie po tej 4 fali (która mini koło kwietnia) coś zacznie się otwierać.... Serio nie rozumiem dlaczego szczepiąc się, robiąc test nie mogą pozwolić ludziom lecieć.  Sorki za ten post, ale musiałam gdzieś uzewnętrznić tą irytację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiala irytacja. Coraz wiecej w ludzi kwestionuje ten ban i presja rosnie zeby go zniesc. Bialy Dom teraz walczy z iloscia niezaszczepionych, coraz wiecej ludzi choruje (chociaz nie umiera, thank god) i kryzys jak byl to jest, ale troche inny. Bo okazalo sie ze zaszczepieni tez moga zachorowac i zarazic innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...