Skocz do zawartości

Lot do USA spoza Schengen


Rekomendowane odpowiedzi

On 7/27/2021 at 12:01 AM, agatenka said:

Zeby nie bylo tak dramatycznie a edytowac nie moge. Poprzewracało im sie w glowach... :angry:

Dobrze powiedziane. Amerykanów generalnie do Europy już wpuszczają, ale w druga stronę… No nie ma łatwo. Pomimo zaszczepienia, i pomimo tego, że rządzą już ci którzy w swoim czasie krzyczeli jaki to zeszłoroczny ban był „rasistowski”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 7/26/2021 at 7:20 PM, edytka2k said:

Sources Say US Will Not Reopen for EU Travellers Due to Delta Variant Concerns - SchengenVisaInfo.com 

z uwagi na ww. informację ponawiam swoje pytanie o jakieś konkretne informacje dot. przelotu z Polski do Nowego Jorku przez Dominikanę bądź Meksyk. Czy ktoś poleci jakiś względnie tani nocleg i przelot?

Ja wybieram się we wrześniu prawdopodobnie przez Meksyk (rok temu leciałam przez Chorwację). Przeloty do Cancun najtansze ma chyba Condor (przez Frankfurt), noclegów szukam przez Booking i airbnb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/28/2021 at 3:07 PM, PannaMarianna said:

Ja wybieram się we wrześniu prawdopodobnie przez Meksyk (rok temu leciałam przez Chorwację). Przeloty do Cancun najtansze ma chyba Condor (przez Frankfurt), noclegów szukam przez Booking i airbnb.

Jezu jakbym chciała żeby moja mama była na tyle odważna i się zgodziła  zahaczyć o Cancun po drodze ;)   

Też sprawdzałem bilety w nadziei że uda mi się ja namówić.  Trasa WAW - CUN - MIA - WAW  British Airways (9/20 - 10/3 - 12/15) wychodzi mniej wiecej 4300zl wiec nie ma tragedii. Jedynym minusem jest długa , bardzo długa przesiadka w Londynie .  Jak sie zdecydujesz, daj prosze znac, z razie czego jak bedzie wiedziala ze ma jakas rodaczkę w okolicy może też się skusi  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agatenka napisał:

Jezu jakbym chciała żeby moja mama była na tyle odważna i się zgodziła  zahaczyć o Cancun po drodze ;)   

Też sprawdzałem bilety w nadziei że uda mi się ja namówić.  Trasa WAW - CUN - MIA - WAW  British Airways (9/20 - 10/3 - 12/15) wychodzi mniej wiecej 4300zl wiec nie ma tragedii. Jedynym minusem jest długa , bardzo długa przesiadka w Londynie .  Jak sie zdecydujesz, daj prosze znac, z razie czego jak bedzie wiedziala ze ma jakas rodaczkę w okolicy może też się skusi  

W razie czego, jeszcze jedna rodaczka będzie w Cancun :) Planuję w pierwszym tygodniu września wystartować z Polski do Meksyku (Cancun), a stamtąd, po tych nieszczęsnych 14 pełnych dobach, do Nowego Yorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, edytka2k said:

W razie czego, jeszcze jedna rodaczka będzie w Cancun :) Planuję w pierwszym tygodniu września wystartować z Polski do Meksyku (Cancun), a stamtąd, po tych nieszczęsnych 14 pełnych dobach, do Nowego Yorku.

Jak bedziesz wiedziala juz detale czy dokładne daty napisz mi prosze priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morales1235 napisał:

Próbowałem czytać ponownie wątek ale się chyba zgubiłem.
Czyli lot spoza Schengen, ale z przesiadką w Frankfurcie przejdzie? Czyli mogę lecieć na 2 tygodnie do Turcji a następnie przez FRA do USA?

Nie. Nie możesz lecieć z Schengen lub przez Schengen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morales1235 napisał:

Próbowałem czytać ponownie wątek ale się chyba zgubiłem.
Czyli lot spoza Schengen, ale z przesiadką w Frankfurcie przejdzie? Czyli mogę lecieć na 2 tygodnie do Turcji a następnie przez FRA do USA?

Nie możesz stopą dotknąć skazonej ziemi obszaru Schengen.  Bo wtedy 14 dniowy pobyt w Turcji "w pizdu i cały plan w pizdu". Koniec cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Morales1235 said:

Próbowałem czytać ponownie wątek ale się chyba zgubiłem.
Czyli lot spoza Schengen, ale z przesiadką w Frankfurcie przejdzie? Czyli mogę lecieć na 2 tygodnie do Turcji a następnie przez FRA do USA?

Jak wyżej już odpowiedziano - nie możesz. Ja napisałam o przesiadce we Frankfurcie, ale w drodze do Meksyku na 14-dniowy pobyt i stamtąd do USA :) Z Turcji masz bezpośrednie loty Turkish Airlines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...