Skocz do zawartości

Prezydent Joe Biden - wydarzenia


Roelka v.2

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Roelka v.2 said:

Nie przetlumaczysz... uparli sie na sklad szczepionki bo niby szkodliwy ale z drugiej strony pala papierosy, pija alkohol, i jedza tony junk food ktorych sklad tez na 100% nie znaja... i nie widza problemu. Taka hipokryzja 100%. :D

Sklad to inna "inszosc" (I could care less)  - skutki dlugoterminowe to juz co innego. Tego nikt nie wie i nie bedzie wiedzial przez dobre 5-8 lat.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, feniks_01 said:

Sklad to inna "inszosc" (I could care less)  - skutki dlugoterminowe to juz co innego. Tego nikt nie wie i nie bedzie wiedzial przez dobre 5-8 lat.... :)

Ludzie widza jakie moga byc dlugoterminowe skutki palenia papierosow czy picia alkoholu a jednak nie maja z tym problemu. Szczepionki byly testowane przez dlugie miesiące. Ja jednak wierze ludziom ktorzy maja doswiadczenie i wyksztalcenie medyczne/research. 

 

Fajny mem widzialam ostatnio. Ktos sugerowal ze anty-vaxy powinny byc odsylani do osobnych placowek gdzie zamiast lekarzy, beda leczeni przez anti-vax youtuberow i mamuski sprzedajace naturalne olejki lecznice. :D

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Roelka v.2 said:

Ludzie widza jakie moga byc dlugoterminowe skutki palenia papierosow czy picia alkoholu a jednak nie maja z tym problemu. Szczepionki byly testowane przez dlugie miesiące. Ja jednak wierze ludziom ktorzy maja doswiadczenie i wyksztalcenie medyczne/research. 

 

Fajny mem widzialam ostatnio. Ktos sugerowal ze anty-vaxy powinny byc odsylani do osobnych placowek gdzie zamiast lekarzy, beda leczeni przez anti-vax youtuberow i mamuski sprzedajace naturalne olejki lecznice. :D

No tak, i ktos SAM podejmuje decyzje czy chce palic paierosy czy pic alkohol :)

Miło mi, pracuje w badaniach klinicznych od dluzszego czasu. Dokladnie podczas fazy 3ciej.

Fajnie,ze te szczepionki byly testowane przez DLUGIE miesiace, jak zwyczajny process zaakceptowania i sprawdzenia szczepionki trwa od 12-15 lat, no ale co ja wiem :) CI ludzie ktorym Ty wierzysz, wychodza ze mna na piwo i gadamy codziennie. No ale Ty ich tez pewnie "znasz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długofalowych skutków COVID też nie znamy, natomiast zwykle Ci co najgłośniej krzyczą o ryzyku szczepienia, samego wirusa już się tak nie boją - w końcu to stara dobra grypa v2.
Możemy natomiast sobie wyobrazić skutki 12-15 letniej pandemii, co być może nas czeka jeśli będziemy folgować szurstwu.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, kenadams said:

Długofalowych skutków COVID też nie znamy, natomiast zwykle Ci co najgłośniej krzyczą o ryzyku szczepienia, samego wirusa już się tak nie boją - w końcu to stara dobra grypa v2.
Możemy natomiast sobie wyobrazić skutki 12-15 letniej pandemii, co być może nas czeka jeśli będziemy folgować szurstwu.

Jezeli o mnie chodzi to pandemia moze trwac 30 lat, firmy pharma placa mi wyplate co 2 tygodnie. A, że maja sie dobrze wiec wyplata tez dobra ;) 

To ja sobie sprawdze jakie beda te skutki dlugoterminowe C19, bo juz mialem... A Ty sprawdz jak ze szczepionka bedzie. I pamietaj o zastrzyku przypominajacym za pare miesiecy... i kolejnym.... i kolejnym ;)

  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roelka v.2 napisał:

Ogolnie wsrod zolnierzy panuje teraz mala gownoburza, bo niestety nie kazdy pozytywnie przyjal wiadomosc co do obowiazkowej szczepionki na COVID.

Może US Army chce dmuchać na zimne i zawczasu próbować przeciwdziałać "moralnej odpowiedzialności". ;) 103 lata temu (w ostatnich miesiącach I Wojny Światowej) żołnierze amerykańscy przynieśli do Europy "grypę hiszpankę". Zaraza zaatakowała 4 kontynenty i uśmierciła od 20 do 100 milionów ludzi (średnie szacunki to 50 milionów ofiar śmiertelnych). https://pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_grypy_hiszpanki

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o mnie chodzi to pandemia moze trwac 30 lat, firmy pharma placa mi wyplate co 2 tygodnie. A, że maja sie dobrze wiec wyplata tez dobra  
To ja sobie sprawdze jakie beda te skutki dlugoterminowe C19, bo juz mialem... A Ty sprawdz jak ze szczepionka bedzie. I pamietaj o zastrzyku przypominajacym za pare miesiecy... i kolejnym.... i kolejnym

Nie omieszkam. Z tym, że nie oczekuje po Twojej ostatniej wypowiedzi ze rozumiesz/obchodzą Cię dalsze efekty pandemii niż te dotyczące Twojego nosa. Życzę Ci tylko żeby nikt bliski nie zmarł Ci na COVID
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, ja pamiętam te czasy kiedy w Polsce kamieniami rzucano w budynki, w których dach nad głową znalazły osoby będące nosicielami innego wirusa. Rzucający kamieniami reprezentowali tą część społeczeństwa, która manifestowała w ten sposób swoją nienawiść wobec nosicieli, mimo że ten wirus jest dużo mniej zakaźny od Covid-2019. Wsród okrzyków były żądania żeby te osoby się wynosiły z Polski. Teraz pewnie wielu z nich jest antyvaxxerami, banalizuje covid-2019 i uważa że nosicielstwo to ich prywatna sprawa.

Edytowane przez motorolnik
  • Like 3
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, motorolnik said:

Antyvaxxer pisze o booster shots, które są reakcją na warianty wirusa inkubowane przez antyvaxxerów.... no coż, taki mamy klimat.

"He/him/his" w Twoim podpisie -  mowi mi,ze jednak z Toba nie pogadam bo w tym "wspolczesnym" swiecie sie juz tez pogubiles :) 

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat
  • Jackie odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...