Skocz do zawartości

Prezydent Joe Biden - wydarzenia


Roelka v.2

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Roelka v.2 said:

Osoby narzekające, ze szczepionka jest "eksperymentalna" wlasnie tez utracily ten argument. :) Podejrzewam, ze teraz kiedy szczepionka dostala aprobatę FDA, wiele instytucji zacznie jej wymagać. Tak jak USCIS, na tym przykladzie.

No tak... ten argument wg Ciebie stracił ważność. Ale przypomnij mi prosze, jakie byly wyniki badania nad dlugoterminowymi skutkami ubocznymi? :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, feniks_01 said:

No tak... ten argument wg Ciebie stracił ważność. Ale przypomnij mi prosze, jakie byly wyniki badania nad dlugoterminowymi skutkami ubocznymi? :)

A co ma piernik do wiatraka ? Przeszla regularny proces akceptacji przez FDA, jak kazdy inny lek. Dlaczego akurat ta szczepionka ma miec inny proces ? Bo gromadka idiotow sobie cos uzbdurala ?

  • Like 1
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, feniks_01 said:

No tak... ten argument wg Ciebie stracił ważność. Ale przypomnij mi prosze, jakie byly wyniki badania nad dlugoterminowymi skutkami ubocznymi? :)

Bardziej przerazaja mnie komentarze osob ktore kilka miesiecy czy nawet rok po przejsciu COVIDA dalej odczuwaja skutki uboczne. Bardziej przerazaja mnie komentarze lekarzy ktorzy mowia ze ludzie moga odczuwac skutki COVIDA przez dlugie lata. Chyba jednak wole zaryzykowac skutki uboczne szczepionki zatwierdzonej przez FDA niz choroby, ktora zabila juz chyba ponad milion ludzi. <insert passive-aggressive smiley face>. 

  • Like 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kzielu said:

A co ma piernik do wiatraka ? Przeszla regularny proces akceptacji przez FDA, jak kazdy inny lek. Dlaczego akurat ta szczepionka ma miec inny proces ? Bo gromadka idiotow sobie cos uzbdurala ?

Widze,ze za bardzo nie masz pojecia jaki jest "regularny" proces akceptacji FDA, no ale spoko, kłócił sie nie bede :) Sprawdz sobie "approval letter" z wczoraj, to wyjasni co jeszcze nie zostalo zaakceptowane, no i te minimum 3 lata danych potrzebne do akceptacji przelecialy strasznie szybko od grudnia 2020...

Gromadka czyli prawie 50% spoleczenstwa USA? Pytam bo nie slyszalem o jednostce miary "gromadka" :)

No i z drugiej strony, jak juz mowilem wczesniej... szkoda,ze ludzie zaszczepieni sa bardzo malo tolerancyjni. Ja osobiscie mam gdzies czy sie zaszczepiles czy nie. To Ty nazywasz ludzi idiotami od razu. News flash - ludzie maja odmienne zdanie niz Ty i jakos nie hejtuja drugiej strony. Osobiscie znam ludzi jak Ty, przesiadywalism na grilach, imprezach od lat. A teraz bo nie jestem zaszczepiony to oni juz nie chca sie widywac. Moge powiedziec tylko jedno, jest mi z tego powodu bardzo wszystko jeden ch*j. Mama od zawsze mowila, zeby z debilami nie dyskutowac :) Spokojnej nocy i wiecej tolerancji "do tej drugiej strony" życze.

 

Bez pozdrowien.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Roelka v.2 said:

Bardziej przerazaja mnie komentarze osob ktore kilka miesiecy czy nawet rok po przejsciu COVIDA dalej odczuwaja skutki uboczne. Bardziej przerazaja mnie komentarze lekarzy ktorzy mowia ze ludzie moga odczuwac skutki COVIDA przez dlugie lata. Chyba jednak wole zaryzykowac skutki uboczne szczepionki zatwierdzonej przez FDA niz choroby, ktora zabila juz chyba ponad milion ludzi. <insert passive-aggressive smiley face>. 

No no, zaszczepilas sie wczoraj albo dzisiaj skoro "zaryzykujesz skutki uboczne szczepionki zaakceptowanej" :)

I tutaj moze sie "dogadamy" - Ja juz covid mialem wiec nie mam wyboru, musze sie martwic o skutki dlugoterminowe tej choroby... po co mam sobie dokladac nieiwadome (czy jakiekolwiek beda to nie wiem) skutki uboczne szczepionki. Nie mam zamiaru podwajac tych szans ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze za bardzo nie masz pojecia jaki jest "regularny" proces akceptacji FDA, no ale spoko, kłócił sie nie bede  Sprawdz sobie "approval letter" z wczoraj, to wyjasni co jeszcze nie zostalo zaakceptowane, no i te minimum 3 lata danych potrzebne do akceptacji przelecialy strasznie szybko od grudnia 2020...
Gromadka czyli prawie 50% spoleczenstwa USA? Pytam bo nie slyszalem o jednostce miary "gromadka"
No i z drugiej strony, jak juz mowilem wczesniej... szkoda,ze ludzie zaszczepieni sa bardzo malo tolerancyjni. Ja osobiscie mam gdzies czy sie zaszczepiles czy nie. To Ty nazywasz ludzi idiotami od razu. News flash - ludzie maja odmienne zdanie niz Ty i jakos nie hejtuja drugiej strony. Osobiscie znam ludzi jak Ty, przesiadywalism na grilach, imprezach od lat. A teraz bo nie jestem zaszczepiony to oni juz nie chca sie widywac. Moge powiedziec tylko jedno, jest mi z tego powodu bardzo wszystko jeden ch*j. Mama od zawsze mowila, zeby z debilami nie dyskutowac  Spokojnej nocy i wiecej tolerancji "do tej drugiej strony" życze.
 
Bez pozdrowien.

Znajomi nie chcą się z Tobą spotykać? No nie, co za nietolerancja, pewnie dranie chcą zminimalizować szanse zarażenia śmiertelnie groźnym wirusem strasznie Ci współczuję doświadczania takiej nietolerancji, może są jakieś grupy wsparcia?
Może też być tak, że myślą jak Twoja mama - dodaj dwa do dwóch.
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kenadams said:


Znajomi nie chcą się z Tobą spotykać? No nie, co za nietolerancja, pewnie dranie chcą zminimalizować szanse zarażenia śmiertelnie groźnym wirusem emoji20.png strasznie Ci współczuję doświadczania takiej nietolerancji, może są jakieś grupy wsparcia?
Może też być tak, że myślą jak Twoja mama - dodaj dwa do dwóch.

Przypomne Ci,ze oni sa zaszczepieni od dawna i juz nie moga sie doczekac na ten dodadkowy zastrzyk :) Wiec faktycznie, dranie nie chca sie zarazic tym "smiertelnie smiertelnym" wirusem... Zreszta, takich znajomych to ja nie potrzebuje :)

 

I dlatego Ken, siedz sobie w domu a mi pozwol żyć jak chce :) 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz cos dla tych zaszczepionych DEBILI* : 

 

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-wielka-brytania-pierwszy-duzy-festiwal-muzyczny-po-lockdowni,nId,5441777

Dane z pierwszego lepszego szmatławca, z innych panstw takich danych jest mnostwo. Izrael tez ma bardzo fajnie :) 

Przypominam Wam, moi drodzy DEBILE* - musicie siedziec w domu i nosic 3 maski :)

 

*uzywam Waszej metody okreslania osob niezaszczepionych

  • Haha 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat
  • Jackie odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...