Skocz do zawartości

Prezydent Joe Biden - wydarzenia


Roelka v.2

Rekomendowane odpowiedzi

W analogicznym temacie o PDT co chwila dyskutowaliśmy. W tym temacie jedyne lekkie ożywienie pojawiło się jak prawie wybuchła III wojna światowa (luty 2022) lub jak GOP wygrało wybory i pokłóciło się podzieliwszy się na patriotów którzy wierzą że wybory w 2020 zostały skradzione (ponoć nawet te w 2022 też zostały skradzione, chociaż nie kojarzę tutaj prostego ciągu przyczynowo-skutkowego) i tych patriotów, którzy w to nie do końca wierzą ale boją się przyznać bo by im PDT utrącił karierę. Nie wiem co o tym sądzić, że w sumie nie ma innych tematów do dyskusji

Też idę po popcorn. Gdzieś do mnie dotarło, że PDT planuje założyć własną partię i ponoć coś bąknął o tym wczoraj czy dzisiaj.To ale byłby spektakularny koniec MAGA. Jakby to była prawda to największą zasługą administracji PJB byłoby NIEARESZTOWANIE PDT, pozwolenie mu na założenie własnej partii (niech mu nawet to potajemnie sfinansują) i wystartowanie jako 3cia siła w 2024. Wtedy to by demokraci wygrali nawet jakby na ballot wstawili Jimmiego Cartera z Dianne Feinstein jako VP. :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mcpear napisał:

W analogicznym temacie o PDT co chwila dyskutowaliśmy

Dla zwykłych zjadaczy chleba i płatników podatku najlepsza sytuacja  jest wtedy gdy nie musza sie interesować kto aktualnie jest premierem, prezydentem, ministrem, itp.

Rząd rzetelnie administruje nie stresujac obywateli, którzy spokojnie mogą się poświęcić własnym sprawom. Niestety mamy teraz takie czasy że strach otworzyć jakiekolwiek wiadomości, czy tu, czy tam. Nigdy nie wiadomo czy Oni czegoś tam nowego nie "wyrzeźbili".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, mcpear said:

Też idę po popcorn. Gdzieś do mnie dotarło, że PDT planuje założyć własną partię i ponoć coś bąknął o tym wczoraj czy dzisiaj.To ale byłby spektakularny koniec MAGA. Jakby to była prawda to największą zasługą administracji PJB byłoby NIEARESZTOWANIE PDT, pozwolenie mu na założenie własnej partii (niech mu nawet to potajemnie sfinansują) i wystartowanie jako 3cia siła w 2024. Wtedy to by demokraci wygrali nawet jakby na ballot wstawili Jimmiego Cartera z Dianne Feinstein jako VP. :)

Super scenariusz. Podaj ten popcorn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, andyopole said:

Niestety mamy teraz takie czasy że strach otworzyć jakiekolwiek wiadomości, czy tu, czy tam. Nigdy nie wiadomo czy Oni czegoś tam nowego nie "wyrzeźbili".

Nie wiem czy dawniej bylo znacznie lepiej. Amerykanska demokarcja zawsze byla skorumpowana. A zwykli zjadacze chleba w USA lubia wlasna propagande i nie znaja swojej historii, wiec w ja wierza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 1/4/2023 at 2:33 AM, andyopole said:

Dla zwykłych zjadaczy chleba i płatników podatku najlepsza sytuacja  jest wtedy gdy nie musza sie interesować kto aktualnie jest premierem, prezydentem, ministrem, itp.

Rząd rzetelnie administruje nie stresujac obywateli, którzy spokojnie mogą się poświęcić własnym sprawom.

Świetnie powiedziane!

Andyopole na prezydenta! :) Ewentualnie - choćby - na gubernatora! B)

Przy PJB chyba trochę tak jest. Trzeba się naprawdę interesować tym co się dzieje aby być poinformowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rzecze1 napisał:

Świetnie powiedziane!

Andyopole na prezydenta! :) Ewentualnie - choćby - na gubernatora! B)

Przy PJB chyba trochę tak jest. Trzeba się naprawdę interesować tym co się dzieje aby być poinformowanym.

A to mnie zaszczyt kopnal. Poddany HM KCh3 mnie skomplementowal.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...