Skocz do zawartości

LOT do USA bez PCRa


Rekomendowane odpowiedzi

Moja siostra (cioteczna) z Warszawy odeszła w styczniu - na covida, miała 46 lat i była samotna matka. Więc nie pierdziel mi za przeproszeniem o tym że za mało ludzi w moim gronie odeszlo. I daj koniecznie znać jak Ci lot bez "duszenia się" przebiegł, bo na internecie to każdy kozaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 hours ago, nofronts said:

Jak chcecie to dawajcie robić na sobie eksperymenty, duście się w tych maskach.  Nie mam z tym problemu, nie będzie mi żal.

Nie przesadzajmy. Wypowiadam sie tylko i wylacznie na swoim przykladzie, wiec nie wiem jak inni sie czuja w maskach albo jak sie czuja osoby, ktore rzeczywiscie maja problemy. Ale przeciez te maski to jeszcze nie jest koniec swiata. Zdrowa osoba (moim zdaniem) nie powinna narzekac jak niewygodne sa maski i jak ciezko jest w nich oddychac. Maska (przynajmniej mnie) w niczym nie ogranicza. Chodze wszedzie tam gdzie bym chodzila, cwicze na silowni w masce, bardzo czesto w biurze nosze maske caly dzien. Skutecznosc masek zostawiam specjalista, a kwestia tego czy sie zgadzam czy nie w sumie nie ma znaczenia, bo w USA jest takie prawo ze trzeba, u mnie w robocie tez trzeba, na silowni czy w metrze tez trzeba. Wiec lepiej juz sie z tym pogodzic, niz na kazdym kroku narzekac. A propo testow, to nie sa jakies eksperymenty, normalny test. I niestety, czy sie z tym zgadzasz czy nie, jest wymog zrobienia testu przed przylotem do USA. Niektore linie wymagaja nawet dwa testy. Jezeli sie z tym nie zgadzasz, to okay, rozumiem Twoja sprawa, ale czy chcesz czy nie, to test musisz zrobic, inaczej nikt cie nie odprawi na samolot. Czy mnie to osobiscie troche denerwuje? Tak, oczywiscie, ale jezeli mozemy w miare bezpiecznie podrozowac z tymi testami, to jak chce gdzies leciec to go zrobie i swoje poglady schowam w kieszen. Szczepic sie nie musisz, wydaje mi sie, ze nie ma (poki co) jakiegos prawa w Polsce, gdzie wszyscy musza sie zaszczepic. Jezeli nie jest to cos co chcesz zrobic, nikt Cie zmuszac nie bedzie. I serio, nie chce Cie trollowac, bo sama mam swoje podejscie do calej pandemii, ale nie bede sie klocic z ludzmi, naukowcami czy przepisami, ktore weszly w zycie z tego powodu, bo moje narzekanie nic nie zmieni.

Powodzenia ze znalezieniem lotu -  i zeby nie bylo, weszlam na matrix flights i nie widzialam zadnych lotow z Chorwacji prosto to USA bez przystankow w Schengen. Moze Turcja bedzie latwiejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z maskami to taki przyklad podam - wczoraj przysiady z 315lb na sztandze (mam 45 lat) + reszta treningu w dosc grubej masce od Under Armour (mimo ze dostalem pierwsza dawke Moderny). Wiec jak ja jakos zyje to forumowy karen w postaci ani-vaxxera/anti-maskera przezyje kupowanie bulek w sklepie.

Lekarze i pielegniarki spedzaja cale dnie w maskach i tez jakos sie nie podusili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, kzielu said:

Z maskami to taki przyklad podam - wczoraj przysiady z 315lb na sztandze (mam 45 lat) + reszta treningu w dosc grubej masce od Under Armour (mimo ze dostalem pierwsza dawke Moderny). Wiec jak ja jakos zyje to forumowy karen w postaci ani-vaxxera/anti-maskera przezyje kupowanie bulek w sklepie.

Lekarze i pielegniarki spedzaja cale dnie w maskach i tez jakos sie nie podusili.

Good job kzielu, ja to teraz chcialabym chociaz polowe tego co ty siadasz! Przetestowalam ta maske z UA i w sumie jest bardzo spoko. Jakis czas temu zamowilismy 2, chyba juz od 2 miesiecy sa backordered :) 

I dokladnie, lekarze i pielegniarki to w ogole wygladaja teraz jakby sie szykowali na podroz w kosmos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kzielu napisał:

bo na internecie to każdy kozaczy

Oczywiście - kozaków nie brakuje. Ostatnio jeden lekarz kozaczył w czasie szczepienia. Oferował

połączenie przez swoją sieć 5G do Gatesa i coś wspominał o autyzmie. Pech - nie przewidział, że

to były jego ostatnie publiczne słowa w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PiciuK said:

Oczywiście - kozaków nie brakuje. Ostatnio jeden lekarz kozaczył w czasie szczepienia. Oferował

połączenie przez swoją sieć 5G do Gatesa i coś wspominał o autyzmie. Pech - nie przewidział, że

to były jego ostatnie publiczne słowa w życiu.

Ale to tylko w Fox Newsowej albo Newsmaxowej rzeczywistosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kzielu napisał:

Fox Newsowej albo Newsmaxowej rzeczywistosci

Nie, akurat w polskiej rzeczywistości. Linka poszukaj sobie sam.

 

38 minut temu, Roelka v.2 napisał:

youtube i fejsbookowych mommy groups

 

National Vaccine Information z danymi z Vaers też uważasz za grupę na FB? Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PiciuK said:

National Vaccine Information z danymi z Vaers też uważasz za grupę na FB? Powodzenia...

LOL. Czy wiesz co jest to National Vaccine Information??
"The National Vaccine Information Center, founded under the name Dissatisfied Parents Together in 1982, is an American 501 organization that has been widely criticized as a leading source of fearmongering and misinformation about vaccines"
Cytat z wikipedii, ale jest duzo dowodow ze to jest czysta propaganda przez flat-earthers; po prostu fake news i kompromitacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, katlia napisał:

LOL. Czy wiesz co jest to National Vaccine Information??

LOL - czyli dane z Vaers na pewno sfałszowali, a Wikipedia to doskonałe źródło - na bank. Niestety - szczepionki na głupotę jeszcze nie wynaleźli, ale czytując tutejsze wpisy, to chętni by się znaleźli.

Nie napisali czasem na Wikipedii, jakie państwa europejskie wycofują się ze szczepień i którymi

preparatami, a przede wszystkim dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...