Skocz do zawartości

LOT do USA bez PCRa


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Xarthisius napisał:

No ja juz sie poddaje. To pewnie ten chip od billa, a szczepionke dostalem doslownie 35 minut temu. Szybko dziala cholerstwo. Zaraz sprawdze czy bandwidth mi sie chociaz poprawil w domu.

To zależy czy wybrałeś szczepionka kompatybilna z Twoim telefonem.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 3/6/2021 at 7:30 AM, nofronts said:

Nie mam zamiaru dawać sobie włożyć tego syfu do nosa.

Jak w USA wprowadzą testy stosowane w Chinach to będą ci chcieli wtykiwać w zupełnie inne miejsce:
https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-china-anal-factbox/factbox-chinas-anal-tests-for-coronavirus-upset-visitors-idUSKBN2AV0Y4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 17:54, Xarthisius napisał:

No ja juz sie poddaje. To pewnie ten chip od billa, a szczepionke dostalem doslownie 35 minut temu. Szybko dziala cholerstwo. Zaraz sprawdze czy bandwidth mi sie chociaz poprawil w domu.

Daj znać czy działa ;) Ja jeszcze czekam na swoją kolej, ale mam nadzieję, że do tego czasu to ją ulepszą i coś z tej szczepionki dobrego technologicznie dla mnie wyniknie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/6/2021 at 1:07 PM, Roelka v.2 said:

I tak wszyscy juz jestesmy sledzeni i nagrywani przez smartfony, wiec co to za roznica. :D

Dokladnie. Ja jeszcze nosze iwatcha, wiec rzad nawet wie ile dziennie chodze, ile biegam, ile podnosze ciezarow, ile spalam kalorii i jaki mam sleeping score :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 17:54, Xarthisius napisał:

No ja juz sie poddaje. To pewnie ten chip od billa, a szczepionke dostalem doslownie 35 minut temu. Szybko dziala cholerstwo. Zaraz sprawdze czy bandwidth mi sie chociaz poprawil w domu.

Od billa? To Musk zapowiadał chipy..Bill kiedyś  mówił o przyszłych pandemiach i o depopulacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/6/2021 at 5:23 PM, nofronts said:

Istnieje prawdopodobieństwo, że nie są.

Test PCR i szczepionka mRNA to są dwie osobne nie związane rzeczy. Jeśli zamierzasz wklejać w odpowiedzi jakieś linki to poproszę takie do peer reviewed articles a nie jakiś pudelków albo innych dezinformacyjnych click-baits

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, motorolnik said:

Test PCR i szczepionka mRNA to są dwie osobne nie związane rzeczy. Jeśli zamierzasz wklejać w odpowiedzi jakieś linki to poproszę takie do peer reviewed articles a nie jakiś pudelków albo innych dezinformacyjnych click-baits

Marnujesz czas. Jak gosc wierzy w takie kosmiczne bzdury to raczej predzej go przekonasz ze ziemia jest okragla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500936565_IMG_44142.thumb.JPG.882ede4b77bf3178bf3c2eb9fe9f35e2.JPG

 

  Może wam wszystko jedno co się wyprawia z waszym ciałem, może nie mieliście nigdy problemów ze zdrowiem przez całe życie i nie przejrzeliście na oczy. Może jeszcze za mało ludzi odeszło w waszym najbliższym gronie. Najlepiej jest nie wiedzieć nic, a zachowywać się jak ...

Pytałam jedynie o informacje na temat dostępnych połączeń z Polski do USA bez wymaganych testów PCR, a zrobiła się jedna wielka trollownia ignorantów.

Jak chcecie to dawajcie robić na sobie eksperymenty, duście się w tych maskach.  Nie mam z tym problemu, nie będzie mi żal.

Dzięki. Nie mam ochoty i nie zamierzam prowadzić takiej dziecinnej dyskusji. Możecie zamknąć ten temat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, nofronts said:

Jak chcecie to dawajcie robić na sobie eksperymenty, duście się w tych maskach.  Nie mam z tym problemu, nie będzie mi żal.

LOL. Dla antywacka to mozna miec jeszcze jakies minimum empatii. W koncu sekwencjonowanie genomu, mRNA i kodowanie bialek to dalej brzmi troche jak sci-fi, a "woda" w strzykawce wbitej w ramie calkiem przezroczysta... Natomiast dla tych wszystkich bidulek "z asthma", co to nie dadza sobie zakladac "pieluch" na twarz, to wybacz, ale nie jestem w stanie wykrzesac nawet krztyny pozytywnych uczuc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...