Skocz do zawartości

LOT do USA bez PCRa


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieciak jestes. Przynajmniej w mysleniu. Sa organizacje ktore tez podaja "dane" o tym ze ziemia jest plaska. I tez maja ludzi ktorzy w nie wierza. Tak samo jest ze szczepionkami i NVIC.org. Troche krytycznego czytania prosimy. 

Tu masz wiecej na ten temat. 
https://www.washingtonpost.com/investigations/2019/10/15/fdc01078-c29c-11e9-b5e4-54aa56d5b7ce_story.html

https://slate.com/technology/2013/03/vaccines-and-autism-antivaccination-group-advertising-on-billboards.html

https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2020/12/campaign-against-vaccines-already-under-way/617443/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, katlia napisał:

Dzieciak jestes. Przynajmniej w mysleniu

Dzieciak? Po raz kolejny bajdurzysz coś o płaskiej ziemi...

Jako dzieciak rozumiem, że staniesz twarzą w twarz z rodzinami tych, którzy zmarli po szczepieniu i powiesz im, że są płaskoziemcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, PiciuK napisał:

LOL - czyli dane z Vaers na pewno sfałszowali, a Wikipedia to doskonałe źródło - na bank. Niestety - szczepionki na głupotę jeszcze nie wynaleźli, ale czytując tutejsze wpisy, to chętni by się znaleźli.

Nie napisali czasem na Wikipedii, jakie państwa europejskie wycofują się ze szczepień i którymi

preparatami, a przede wszystkim dlaczego?

Polecam sobie poczytać:

https://www.cdc.gov/vaccinesafety/ensuringsafety/monitoring/vaers/index.html

Zwłaszcza sekcję Strenghts and Limitations.

W zaletach mamy: 

VAERS accepts reports from anyone

Co moim zdaniem jest bardziej słabością niż zaletą systemu. Bo każdy może sobie zgłosić cokolwiek i nie ma możliwości żeby wszystkich sprawdzić. 

Pod ograniczeniami mamy za to:

It is generally not possible to find out from VAERS data if a vaccine caused the adverse event.

Reports submitted to VAERS often lack details and sometimes contain errors.

Polecam też zrobić sobie research u źródła i poczytać raporty z bazy - dane z Vaers są publicznie dostępne. Większość (otwierałam losowo), przynajmniej tych zaliczonych jako nieodwracalny skutek w postaci śmierci, pochodzi z domów opieki. Masz staruszków 70+ na opiece paliatywnej, którzy przed szczepieniem są określani jako "declining", dostaję szczepienie i po paru dniach umierają we śnie. Albo kupa raportów zgłaszanych jako śmierć bo śmierć. Nie wiadomo, czy ktoś wpadł pod samochód, czy spadł z drabiny. Dostał szczepienie. Zmarł. Tyle wiadomo. Zakładam, że rodzina wypełniła, bo jakby coś to coś skapnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mola napisał:

VAERS accepts reports from anyone

Zapewne płaskoziemcy wysyłają online zgłoszenia o śmierci...

Knowingly filing a false VAERS report is a violation of Federal law (18 U.S. Code § 1001) punishable by fine and imprisonment.

========================================

Tutaj coś o naukowcach - warte zastanowienia...

 

https://youtu.be/rOqjFTMZYL0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PiciuK napisał:

Zapewne płaskoziemcy wysyłają online zgłoszenia o śmierci...

Knowingly filing a false VAERS report is a violation of Federal law (18 U.S. Code § 1001) punishable by fine and imprisonment.

Jeśli jedną informacją, którą przesyłasz do systemu jest ktoś był szczepiony i zmarł (no i faktycznie delikwent nie żyje i szczepiony był) to gdzie jest kłamstwo? Nad związkiem przyczynowo - skutkowym pochylają się dopiero ludzie z CDC. 

Jeśli obostrzenia - nie, szczepienia - nie, leki - nie, testy - nie, to ja mam taki wniosek: przekonajmy społeczeństwo, żeby umierało sobie na choroby zakaźne, w tym coronavirusa pokornie w domu, gdyż dobór naturalny, wola boska, czy co tam komu sytuację tłumaczy i przestało się narzucać systemowi, zwłaszcza opieki zdrowotnej. Będzie super ekonomicznie i empatycznie, na covid umierają głównie osoby starsze i chore, więc społeczeństwo będzie w lepszej kondycji i ogólnie same plusy, c'nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PiciuK napisał:

Piszesz o empatii w kontekście szczepienia tych odchodzących, w różnych ciężkich stanach? Bardzo Ci dziękuję za taką empatię... To się eutanazja nazywa, a nie empatia.

To się nazywa niezrozumienie sarkazmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tymi maskami to mnie sceptycy nie przekonują...

... bo raz - jakby zasłanianie twarzy szkodziło, to by muzułmanki już dawno wymarły, znaczy te konserwatywne którym tylko oczy widać...

...a dwa... jeszcze nie tak dawno „antysystemowcy” narzekali na CCTV, że wszędzie kamery, brak prywatności, że im skanują twarze i trzymają na serwerach...

Najwyraźniej wyszło to z mody, albo się przyzwyczaili... ale ja nie zapomniałem - kiedyś nie mogłem wejść do sklepu w bluzie z kapturem na głowie bo zaraz się ochrona czepiała, nie mówiąc o jakichś bankach czy coś, a dziś wszyscy zamaskowani, i figa, o! :) 

Dlatego maski to musiała być konieczność, i jak tylko się ta konieczność skończy, to nie tylko masek, ale i kapturów znów w Tesco zabronią nosić... Bo nikt nie pozwoli aby wieloletnie inwestycje w inwigilacje poszły na darmo...

W między czasie ja patrzę na to tak - po raz pierwszy od lat, i może po raz już ostatni w naszym życiu, zostawiajac telefon w domu możemy wyjść na miasto, założyć kaptur, okulary i - oczywiście - maskę! - i być kompletnie skryci przed obiektywami niezliczonych kamer... Gdyby ktoś coś takiego zrobił przed pandemią to długo by nie trwało aby się do niego przyczepiła policja czy inna straż miejska... a na takim Manhattanie to pewnie i alert terrorystyczny by ogłosili...

Zatem... korzystajmy z tej nagłej okazji do prywatności dopóki możemy... every cloud has a silver lining!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...