Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, micham napisał:

 @DamianqPolecam zamiast pisania takich pseudo mądrych komentarzy się wstrzymać bo to jeszcze gorsze niż te ,,leniwe'' pytania. Może jestem ślepy ale nikogo o numerze 2xxx tam nie widziałem.

Pytań w kontekście Twojego było już kilka w tym temacie. Linków do biuletynów jest na pęczki na forum. Wystarczy trochę chęci i wszystko sam byś znalazł. Jak już Ci wyżej napisano pewności nie ma nigdy bo (tu kolejny raz) gdybyś włożył w "zbieranie wiedzy" trochę chęci to wiedziałbyś co się działo/dzieje przy okazji DV 20/21 oraz jak wygląda procedura w "normalnym" roku. Nie uważam, że mój komentarz jest "pseudo mądry - bardziej Twój jest "leniwy". Chciałem Cie tylko zachęcić do przeczytania kilku wątków zanim zaczniesz cokolwiek działać w kierunku wizy, unikniesz tym samym właśnie takich prostych pytań.  To forum to skarbnica wiedzy, wystarczą chęci. Jeżeli zależy Ci żeby dostać wizę to powinieneś zacząć od właśnie od tego a nie czekać aż ktoś poda Ci wszystko na tacy.

Zajrzyj do biuletynów z zeszłych lat to się dowiesz co i jak. Jeśli już naprawdę jesteś tak leniwy i nie chce Ci się szukać to Ci napiszę wprost. Z takim numerem gdy nie wydarzy się jakaś wyjątkowa sytuacja to normalnie rozmowę miałbyś w październiku/listopadzie. Taki numer to niemal pewne, że jeśli spełniasz warunki i stosunkowo szybko "ogarniesz" DS'a i papiery to wizę masz w ręku.

 

PS. Nie jestem złośliwy. Sam spędziłem kilka długich wieczorów żeby wszystko przestudiować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Peti84grafik said:

Witam

Zostaliśmy wybrani i mam pytanie. 

Electronic Diversity Visa Confirmation Number - gdzie go znajdziemy? :)

A jak sprawdziłeś że zostałeś wylosowany? Jakie dane wpisałeś do formatki, która umożliwiała sprawdzenie, że zostałeś wylosowany?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już o ten fragment formularza ale kiedy chce to teraz już wpisać, nasunęło mi się  jeszcze pytanie-
w sekcji  o ilość szkół do których uczęszczałem wpisuje 2 (liceum i  studia) na które chodzę jeszcze teraz ale w kolejnym  pytaniu o informacje o tych szkołach  nie ma możliwości wpisania ze nadal tam chodzę, dodatkowo już wpisywałem  w sekcji  obecny ,,zawód,, studenta i nazwę szkoły  itd. Czy w tej sytuacji wpisać tylko liceum do tych informacji o placówkach edukacyjnych do jakich uczęszczałem czy obecne studia tez i co z datą w takim wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, micham said:

Pytałem już o ten fragment formularza ale kiedy chce to teraz już wpisać, nasunęło mi się  jeszcze pytanie-
w sekcji  o ilość szkół do których uczęszczałem wpisuje 2 (liceum i  studia) na które chodzę jeszcze teraz ale w kolejnym  pytaniu o informacje o tych szkołach  nie ma możliwości wpisania ze nadal tam chodzę, dodatkowo już wpisywałem  w sekcji  obecny ,,zawód,, studenta i nazwę szkoły  itd. Czy w tej sytuacji wpisać tylko liceum do tych informacji o placówkach edukacyjnych do jakich uczęszczałem czy obecne studia tez i co z datą w takim wypadku?

Nie, wpisz date koncowa jako date dzisiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...