Skocz do zawartości

Wyjazd z DV Lottery z rodziną - start w USA i koszty


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, danielwro napisał:

czy rownie prosto jak w PL ceduje sie takie leasingi na auta w trakcie trwania? 

Nigdy nie leasingowalem auta więc ten temat jest mi zupełnie nie znany. Mojej ex leas  kończy się w przyszłym roku a ona wymyśliła że już sobie zmieni bryczkę i Toyota jest chętna. Kwestia ile to będzie kosztowalo. Jesli się opłaci dealerów to zrobi wszystko.  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam leasing, kredyt w moim przypadku to byloby zabojstwo. Generalnie mam opcje wykupu po 2-ch latach I pewnie to zrobie bo ten rynek sie nie naprawi w ciagu tych 24-ch miesiecy. Ja bylem w szoku ze Silverado w leasingu bylo tansze niz Blazer. Ale zeby miec w miare przyzwoite raty to swiezaki jak ja musza sie przygotowac na min 20-30% depozytu inaczej dupa blada.

Edytowane przez Zibi79
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, niezamaco napisał:

Wyjeżdżamy (2+2) do Stanów w styczniu na miesiąc. Poradźcie, proszę, co w ten miesiąc mogę załatwić. Wiem: czekam na SSN i GC. Syn 17 lat - to do amerykańskiej komisji wojskowej? Co jeszcze warto i co trzeba załatwić? Gdzie i jak? Dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

GC moze Ci sie nie wyrobic w tym czasie z tego co czytam.. 

ja w tym czasie jeszcze - prawko, konto w banku, karte kredyt i zrobie podejscie do ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, niezamaco said:

Wyjeżdżamy (2+2) do Stanów w styczniu na miesiąc. Poradźcie, proszę, co w ten miesiąc mogę załatwić. Wiem: czekam na SSN i GC. Syn 17 lat - to do amerykańskiej komisji wojskowej? Co jeszcze warto i co trzeba załatwić? Gdzie i jak? Dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

With very few exceptions, all immigrant males between ages 18 and 25 are required by law to register with the Selective Service System (SSS) within 30 days of arriving in the United States. 

 To nie jest to samo co komisja wojskowa, chyba ze chodzi o to ze syn chce wstapic do wojska. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Roelka v.2 napisał:

With very few exceptions, all immigrant males between ages 18 and 25 are required by law to register with the Selective Service System (SSS) within 30 days of arriving in the United States. 

 To nie jest to samo co komisja wojskowa, chyba ze chodzi o to ze syn chce wstapic do wojska. :)

SPOCZNIJ! W tył zwrot! Wolno palić!  :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...