Skocz do zawartości

DV 2023 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, henelowa napisał:

Hej, mam numer EU poniżej 25 000 dostałam dziś takiego dziwnego maila, jednak po zalogowaniu się przenosi mnie bezpośrednio do mojego confirmation letter z informacją o wylosowaniu w loterii. Czy ktoś miał podobną sytuację? 

4C686CF6-23B1-4175-AEFB-812D89C01141.jpeg

wczytaj sie dokladnie w tresc na samym dole... w okolicach "interview appoint"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, henelowa said:

Hej, mam numer EU poniżej 25 000 dostałam dziś takiego dziwnego maila, jednak po zalogowaniu się przenosi mnie bezpośrednio do mojego confirmation letter z informacją o wylosowaniu w loterii. Czy ktoś miał podobną sytuację? 

4C686CF6-23B1-4175-AEFB-812D89C01141.jpeg

Dostalas zaproszenie na interview. Moze im zajac 1-2 dni zanim sie strona zaaktulizuje. Wtedy informacja o wylosowaniu zamieni sie w informacje ze szczegolami kiedy masz rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Dzwoniłem na Ulice Waryńskiego w Warszawie żeby zapisać się na badania, jednak otrzymałem informacje ze nie przyjmują zapisów i że trzeba przyjść bezpośrednio na miejsce z paszportem miedzy 7:00 a 16:00.

Czy ktoś miał może ostatnio badania na ulicy Waryńskiego i może dać znać ile czasu zajmują badania oraz jak wygląda sytuacja z kolejką? Czy mogę zapisać się na badania na ulicy Kosiarzy na późniejszą godzinę i w tym samym dniu rano jechać na ślepo na Waryńskiego licząc, że nie będę czekał tam od 7 do 15 na swoją kolej, przez co nie wyrobię się na badanie na ulicy Kosiarzy? Nie jestem z Warszawy i zależy mi na załatwieniu obydwu badań (na ulicy Waryńskiego i Kosiarzy) jednego dnia. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł napisać jak to teraz wygląda.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem podniesc na duchu wszystkich oczekujacych na swoje zaproszenie do WRW. W tym roku ambasada staje na wysokosci zadania. Tylko na kwiecen w tym tygodniu zaprosili 368 wylosowanych (+ ich rodziny). Do tej pory to daje im przeprocesowane 1105 case'ow. Dla porownania przez caly DV22 zrobili tylko 1362, a na tym etapie w DV22 (polowa lutego) mieli raptem 384 case'y.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 04:54, DaveR napisał:

Cześć Wszystkim,

Dzwoniłem na Ulice Waryńskiego w Warszawie żeby zapisać się na badania, jednak otrzymałem informacje ze nie przyjmują zapisów i że trzeba przyjść bezpośrednio na miejsce z paszportem miedzy 7:00 a 16:00.

Czy ktoś miał może ostatnio badania na ulicy Waryńskiego i może dać znać ile czasu zajmują badania oraz jak wygląda sytuacja z kolejką? Czy mogę zapisać się na badania na ulicy Kosiarzy na późniejszą godzinę i w tym samym dniu rano jechać na ślepo na Waryńskiego licząc, że nie będę czekał tam od 7 do 15 na swoją kolej, przez co nie wyrobię się na badanie na ulicy Kosiarzy? Nie jestem z Warszawy i zależy mi na załatwieniu obydwu badań (na ulicy Waryńskiego i Kosiarzy) jednego dnia. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł napisać jak to teraz wygląda.  

Tak, na krew i RTG wchodzisz z buta rano, mówisz że wizy USA, czekasz w kolejce a później po wyniki. Popołudniem do lekarza już będziesz wszytko mial

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, piotrek2525 said:

Chciałem zapytać czy w sytuacji kiedy mam już zaproszenie na interview i zmieniłem miejsce pracy i założyłem konto na social mediach lepiej napisać do ambasady w Warszawie z prośbą o otwarcie DS'a i uzupełnienie czy można te dane zaktualizować dopiero na interview?

Dopiero na interview, ale tez dopiero jak Cie zapytaja czy cos sie zmienilo. Zadne z tych "wydarzen" kluczowe nie jest.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...