Skocz do zawartości

Cło na laptopy z USA


lucky luke

Rekomendowane odpowiedzi

To Wasi bliscy maja dobrze z Wami :)

cos z zycia,a co nie ma tego w Polsce a ze taniej w USA to kup sobie przez neta,kup w Polsce ;)

takie tez sa odpowiedzi .

I tak o to przechodzi na inne sprawy jak Paulina napisala,ze ludziom odchciewa sie potem pomocy,podania reki jak ich ktos potraktowal

mam tez wiele historii tego rodzaju i wez tu czlowieku sie nie wk...jak chcesz dobrze a ktos Ci mowi ze NIE bo ktos go oszukal,wyrolowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja miałem przygodę z celnikami w Katowicach, pewnie po części była moja wina.

Razem z żona wiezlismy 5 laptopów i inne elektroniczne pirdoly( 3 lustrzanki kamerę itd)

3 w podręcznym i 2 w głównym. Oczywiście się doczepili jak to tyle laptopów itd. O czywiscie my w zaparte ze to nasze po jednym prywatnym i po jednym firmowym( nie widzieli piątego)

Po jakiejś godzinie męczennika nas ( wydaje mi się ze paszport USA i zielona karta pomogła) pościeli nas bez żadnych opłat tylko powiedzieli ze sprawdza czy wywozimy wszystkie rzeczy z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Naprawde zadajecie tendencyjne pytania - dlaczego nie można mieć dwóch laptopów? Przecież jeden to prywatny, drugi służbowy - i po problemie.

No chyba, że macie zamiar wieźć laptopy nowe, w bagażu rejestrowanym, to już inna bajka. Możecie dostać cło i vat po stronie polskiej nawet i na jedną sztukę. No ale kto o zdrowych zmysłach wozi nowe laptopy (z pudełkami, instrukcjami, itp) do Polski? Przecież to logiczne, że są one na handel (o ile to w ogóle się jeszcze opłaca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...