Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, andyopole napisał:

U nas miasto rentuje kozy od hodowców do koszenia trawników na zboczach.

W Nowym Jorku kozy z sukcesem wykorzystywane są do odchwaszczania parków, np. Prospect Park i Brooklyn Bridge Park
https://www.prospectpark.org/news-events/news/2017-goats-return-prospect-park/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba urodziłam sie pod jakas nieszczęśliwa gwiazdą. Nie wiem do tej pory jak to sie stało ale dałam sie namówić mężowi na podróż z GA do ME greyhoundem („bedzie fajnie, te widoki, nie przejmujemy sie ukazaniem na drogę, samochód wyślemy, przygoda życia”. Ta. Finał jest taki ze jesteśmy w trasie od 16h z czego Ok 10 spędziliśmy na dworcach bo opóźnił nam sie autobus o 3h i spóźniliśmy sie na następny :( do tego nasza przyszła podróż jest niepewna jako ze autobus jest cały zabukowany i nie wiadomo czy od NC bedzie dla nas miejsce... tragedia. Nigdy wiecej moja stopa nie postanie na pokładzie greyhounda, choćby mnie żywcem podpalali i polewali kwasem, never, nie mam pojęcia jak ja sie w ogole na to zgodziłam. 

P.S. W Jacksonville na dworcu była dzisiaj kontrola graniczna i rzeczywiście zaczepiali podróżnych i legitymowali, szczególnie tych o latynoskich rysach/ciemniejszej karnacji, mnie na szczescie nie zaczepiali ale prawda to ze kontrolują. A Jacksonville wcale tak blisko granicy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...