Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwy ruski barszcz. Dostawa od sasiadki. Akurat wróciłem z pracy i zastanawiałem się co by tu na ząb.... a tu wjeżdża micha gorącego barszczu. Będzie na cały weekend. Muszę go tylko "wzbogacić" ponieważ u sąsiadki jeszcze Wielki Post.

20210416_170512.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Robert1992 napisał:

Ciekawe na jak długo.. Nikt nie wie jak organizm się zachowa po x latach. Nie wiem jak u was jest w służbie zdrowia ale u nas jest tak... 

 

U mnie już wszyscy pracownicy zaszczepieni. Dwoje "meksykow" nawet po drugiej dawce. Wszyscy bez jakichkolwiek side efektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Robert1992 said:

Ciekawe na jak długo.. Nikt nie wie jak organizm się zachowa po x latach. Nie wiem jak u was jest w służbie zdrowia ale u nas jest tak... 

 

Za x lat to moze w Ziemie pieprznac meteoryt albo solar flairs zniszczy cala technologie ludzkosci. 

W dwoch tematach juz wstawiles ten filmik. Wstaw jakis artykul z dziennikow naukowych jesli chcesz cos udowodnic... 

  • Haha 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Roelka v.2 napisał:

Za x lat to moze w Ziemie pieprznac meteoryt albo solar flairs zniszczy cala technologie ludzkosci. 

W dwoch tematach juz wstawiles ten filmik. Wstaw jakis artykul z dziennikow naukowych jesli chcesz cos udowodnic... 

A co tutaj udowadniać? Skoro wiele artykułów może być stronnicze tak jak np prof. Simon (który współpracował z Pfizerem) który uważa że szczepionki są super a amantadyna jest blee mówcie co chcecie nazywajcie mnie foliarzem ale trzeba być ślepym aby nie widzieć drugiej strony medalu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2021 o 08:33, andyopole napisał:

Prawdziwy ruski barszcz. Dostawa od sasiadki. Akurat wróciłem z pracy i zastanawiałem się co by tu na ząb.... a tu wjeżdża micha gorącego barszczu. Będzie na cały weekend. Muszę go tylko "wzbogacić" ponieważ u sąsiadki jeszcze Wielki Post.

20210416_170512.jpg

Andy, wygląda jak ukraiński. Jest jakaś różnica w smaku / składzie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iskierka napisał:

Andy, wygląda jak ukraiński. Jest jakaś różnica w smaku / składzie? :) 

Można o tym dyskutować tydzień i nie uzyskać wspólnego zdania. Jeśli gotuje Rosjanka to chyba rosyjski? A co jeśli urodziła się w Gruzji, kilka lat mieszkała w Bułgarii a wyrosła w Turcji mówiąc biegle w każdym z tych języków? Na dodatek ma kozackie korzenie i mówi także po ukraińsku. Najciekawsze że nie nigdy nie mieszkała w Rosji. 

Przecież zwykle pierogi nawet w jednej wsi każda gospodyni robi po swojemu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, mola said:

Tymczasem w Austin TX strzelanina. Czemu o tym piszę (bo któraż to już w tym tygodniu)? Mieszkaliśmy dosłownie po drugiej stronie ulicy za czasów teksańskich. Oglądam relacje w necie i smutek oglądać nasze miejscówki za żółtą taśmą...

Ostatnio cos czesto te strzelaniny... conajmniej raz w tygodnii slyszy sie o jakiejs tragedii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla poprawy nastroju. Piękna, słoneczna pogoda, daje nadzieję na dobre plony owoców. Pięknie kwitną jabłoń, wiśnia, czereśnie i grusza. Pszczoły pracują ofiarnie. Po folią pomidory podrosły a wprawne oko dojrzy rzodkiewkę, która już wzeszła na centymetr. W tej chwili 26°C.

20210418_135235.jpg

20210418_135241.jpg

20210418_135259.jpg

20210418_135316.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...