Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

36 minutes ago, andyopole said:

Spokojnie, mnie też doliczcie. :D

Tylko ze ja nigdy nie mam kaca, od rana znów mogę polewać! 

Może @kzielu jest w takim klubie? 

Niestety :) (moze jestem ale o tym nie wiem bo nie mialem okazji sprawdzic - wiem ze to strasznie dziwne jak na kogos z Polski  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, andyopole said:

Ja mam jutro rano.

Piona. Jaki rodzaj?

 

P.S. Ja co prawda nie pije juz od prawie 2 lat (z przymusu nie wyboru zeby nie bylo), ale miewalam kaca w zyciu i kiedys jakas kolezanka mi poradzila na niego sposob. Jedynym minusem jest ze po pijaku ciezko o tym pamietac ale warto bo dziala- mianowicie po spozyciu nalezy przed snem wcisnac w siebie butelke wody i jakikolwiek lek przeciwbolowy ;) rano kac jest znacznie lagodniejszy, na zdrowie!

Edytowane przez Patipitts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Roelka v.2 said:

U mnie po pierwszej dawce tylko bol reki i lekki bol glowy. Pod koniec miesiace ide po druga dawke. Tez czytalam, ze po drugiej efekty uboczne moga byc troche bardziej intensywne. Czytalam tez, ze kobiety gorzej odczuwaja efekty po COVIDowej szczepionce. U mnie by sie zgadzalo, bo meza nawet reka nie bolala. :p

Oj nie strasz :( chcialam czekac na Johnson zeby miec tylko jedno wklucie ale Nie wiadomo kiedy u nas sie doczekam tzn sa dostepne kilka miejscowosci dalej ale lista jest tak dluga ze nie sa w stanie zagwarantowac czy sie nie skoncza do czasu az bedzie moja kolej. A ja bym chciala przed wyjazdem zrobic 2 dawki zeby uniknac zbednych testow i kwarantanny w Polsce. A Pfeizer i Moderna dostepne od reki Takze odpuscilam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Patipitts said:

Piona. Jaki rodzaj?

 

P.S. Ja co prawda nie pije juz od prawie 2 lat (z przymusu nie wyboru zeby nie bylo), ale miewalam kaca w zyciu i kiedys jakas kolezanka mi poradzila na niego sposob. Jedynym minusem jest ze po pijaku ciezko o tym pamietac ale warto bo dziala- mianowicie po spozyciu nalezy przed snem wcisnac w siebie butelke wody i jakikolwiek lek przeciwbolowy ;) rano kac jest znacznie lagodniejszy, na zdrowie!

Ja zazwyczaj pije mnostwo wody (zwlaszcza, ze czesto jak pije cos to mnie czkawka chwyta i musze wypic naraz litr wody zeby przeszlo) i jeszcze wyczailam jedne takie supplementy, ktore ogolnie bardzo pomagaja po takich wieczorach gdy spozycie jest w normie. Ale jak kilka drinkow za duzo wleci to nic nie pomoze XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje niedawne okrągłe urodziny zrobiłem spore party i wstyd się przyznać, naduzylem. Mam kolegę, lekarza, z którym lubimy się ponadstandartowo, niestety, ma trochę słabą głowę wiec niespecjalnie pilnowalem żeby każdy kieliszek oproznial dokladnie. Gdy musial odsapnac ruszyłem w szeregi gości. 

Gdy kolega następnego dnia około południa zadzwonił z łoża boleści z pytaniem czy żyję nie mogłem zaprzeczyć. Już odgrzewałem flaki bo przyjechali goscie, ktorzy nie mogli byc w sobote, no i dalej, az do śpiewu. A piwo i inne alkohole, ktore wtedy kupilem stoją  do dziś. Bez towarzystwa nie pijam. Trunki smakuja mi tylko przy biesiadnym stole. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, ilon said:

Ja w ostatni piatek mialam Johnson&Johnson. W piatek czulam sie troszke zmeczona, a w sobote, dokladnie jak @Xarthisiusnapisal, czulam sie jakbym miala poteznego kaca. Wszystko mnie bolalo, bylam zmeczona, bylam bardzo wrazliwa na swiatlo, ze nawet ogladanie telewizora jakos nie sprawialo radosci. Tak mnie caly dzien trzymalo. W niedziele wstalam po chyba 11 godzinach spania i czulam sie zdecydowanie lepiej. Dobrze, ze tylko jedna dawka, bo ramie mnie tak bolalo ze 3 dni nie moglam lewej reki uzywac :D 

Domyslam sie,ze jestes po dawce z BayView od J&J :) Fajnie tam maja w tej fabryce, tak nie za czysto... nie za bezpiecznie ;)

Mój teść pracuje w badaniach klinicznych ponad 40 lat i wczoraj zadzwonił do mojej żony, że ma odwołać wizyte na szczepienie J&J ktore mialo byc w poniedzialek :) Sporo info jest na necie na chwile obecna, (więcej bedzie pewnie za pare dni) możesz sobie poczytac co sie w J&J dzieje z ich szczepionka  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...