Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, ilon said:

Gdzie powiedzialabys, ze jest najsmaczniejsze jedzenie? Moj jadlospis w ciagu tygodnia to jest mix salat i bialka jajek wiec wydaje mi sie, ze wszedzie gdzie pojde to bede zachwycona XD 

 

Większość moich ukochanych restauracji nie przetrwała corony :( w tym Maud's Liquor Bar (wbrew nazwie nie bar tylko restauracja), ale przejrzę dziś wieczorem co jest jeszcze czynne.

W Chicago jest od groma świetnych knajp :) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jackie said:

Jeszcze nie spotkałam dobrej polskiej restauracji w Chicago. Jest kilka w których jest w miarę smaczne jedzenie, ale podają też np. gyrosa :D Swego czasu chadzaliśmy do rosyjskiej knajpy Russian Tea Time Restaurant ale nie wiem jak jest teraz bo mieli remont i pozmieniali menu.

Zgadzam sie! Na suburbs kiedys bylam "U gazdy" (dobre i swojskie ) i w "Qulinarnia" (brak autentyczności). Ale za to ile jest do polecenia z 'czystym' sumieniem w Chicago downtown Italian restaurants... :) e.g. Ciccio Mio, Quartino Ristorante

Edytowane przez Malgoo
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Jackie said:

 

Większość moich ukochanych restauracji nie przetrwała corony :( w tym Maud's Liquor Bar (wbrew nazwie nie bar tylko restauracja), ale przejrzę dziś wieczorem co jest jeszcze czynne.

W Chicago jest od groma świetnych knajp :) 

Super, daj znac Jackie!

3 hours ago, Malgoo said:

Zgadzam sie! Na suburbs kiedys bylam "U gazdy" (dobre i swojskie ) i w "Qulinarnia" (brak autentyczności). Ale za to ile jest do polecenia z 'czystym' sumieniem w Chicago downtown Italian restaurants... :) e.g. Ciccio Mio, Quartino Ristorante

Wygooglowalam u gazdy, nawet parasole z zywca sa, wyglada bardzo legit i zaraz obok lotniska, moze skocze zaraz po wyladowaniu albo przed wylotem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sebol83 napisał:

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g35805-d431739-Reviews-Podhalanka-Chicago_Illinois.html

Widziałem na kanale Polaka co przyjechał na chwile do CHicago, ze ta restauracja jest mega Polska, smaki jak u mamy / babci i nadal jest prowadzona przez Polkę :)

 

Zwiedzanie restauracji na YT jest niczym innym jak ocenianie smaku czekoladki przez papierek. Tam można powiedzieć wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...