Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po Modernie. 2 dawka na poczatku lutego i kuzwa jakis superpowers oczekiwalam a tu nic, a nic. Oprocz spuchnietych wiezlow chlonnych pod pachami, bolu glowy i jakos mi zmarzly stopy, nie moglam ich rozgrzac, nic mi innego nie bylo. Po 24h wszystko wróciło do normy. Moj maz juz po pierszej dawce pfizer i nastepnego dnia byl tylko zmaczony. Druga dawke ma za półtora tygodnia.  

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

Druga dawke ma za półtora tygodnia.  

U  mnie nadal nic się nie dzieje. Kiedyś dentysta zabierając się do wyrwania mi ósemki że zdziwieniem stwierdził że potrzebuję podwójnej dawki znieczulenia. Ze wstydem wyznałem że wódki też potrzebuję w podwójnej dawce. 

Drugie kłucie mam siódmego maja, może wtedy mnie wytrzepie. 

Zobaczymy jeszcze jutro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, andyopole said:

U  mnie nadal nic się nie dzieje. Kiedyś dentysta zabierając się do wyrwania mi ósemki że zdziwieniem stwierdził że potrzebuję podwójnej dawki znieczulenia. Ze wstydem wyznałem że wódki też potrzebuję w podwójnej dawce. 

Drugie kłucie mam siódmego maja, może wtedy mnie wytrzepie. 

Zobaczymy jeszcze jutro. 

Mnie boli reka, wzielam Tylenol na noc. Ja tez mialam w systemie umowione na 7 maja druga dawke ale pani powiedziala ze moge przyjsc 30 kwietnia bo Pfizer po 21 dniach juz mozna, a te automatycznie ustawione wizyty na druga dawke sa tak wystawiane w razie jakby byla to Moderna wtedy trzeba 28 dni. Takze my sie z mezem razem zabierzemy na druga dawke zeby nie jezdzic podwojnie w okolicy 30.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze słyszałem to obie dawki musza być tego samegom producenta. Nie wolno mieszac. 

Ale ja nie mowie o mieszaniu ;) tylko ze ustawiaja u nas automatycznie wizyte na druga dawke po 28 dniach bez wzgledu na producenta mimo ze Pfizer wymaga 21 dni. Co prawda nic sie nie stanie jak zrobisz po 28 ale tak ustawione jest automatycznie bo mniemam ze rozne rodzaje maja w zaleznosci od okresu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patipitts napisał:


Ale ja nie mowie o mieszaniu ;) tylko ze ustawiaja u nas automatycznie wizyte na druga dawke po 28 dniach bez wzgledu na producenta mimo ze Pfizer wymaga 21 dni. Co prawda nic sie nie stanie jak zrobisz po 28 ale tak ustawione jest automatycznie bo mniemam ze rozne rodzaje maja w zaleznosci od okresu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

OK. A jak side effects? U mnie nic, obudziłem się bez nich. 

Wczoraj żartowałem z bossem że szczepienie w piątek to błąd ponieważ w przypadku side effects weekend stracony. Gdyby szczepic się w tygodniu to dzień lub dwa wolnego. Tym bardziej że mamy peak of season taki że roboty huk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, andyopole said:

OK. A jak side effects? U mnie nic, obudziłem się bez nich. 

Wczoraj żartowałem z bossem że szczepienie w piątek to błąd ponieważ w przypadku side effects weekend stracony. Gdyby szczepic się w tygodniu to dzień lub dwa wolnego. Tym bardziej że mamy peak of season taki że roboty huk. ;)

U mnie tez spoko. Wieczorem wzielam Tylenol bo bolala mnie tylko reka w miejscu wklucia ale dzisiaj jest lepiej, w nocy tez nie dokuczala. Poza tym zero.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...