Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, rzecze1 said:

Można...Ale jest już Facebook... grupy, Reddit, Quora czy co tam jeszcze... i to nie wystarcza...

Bo z jednej strony jest ta amerykańska wolność wypowiedzi... fair enough...

...a z drugiej... to kotłowanie się we własnym środowisku staje się z jakimś czasem nudne. Choćby nie wiem jak “elitarne” było to środowisko... A jest ono tym bardziej „elitarne” im bardziej jest bliżej „prawdy”...

... bo szczepionki jako eliminacja ludzkości lub sposób na zarobek to właściwie wersja „light” (i to tez wykluczająca się - bo albo na ludziach zarabiasz, albo ich zabijasz..).  Ci którzy wierzą tylko w to, są przez innych określani jako ciemne, pewnie już zaczipowane owce. Tutaj @feniks_01 jest „radykalny”, w innych sferach internetu by go wyzwali od lemingów... Bo wiadomo, wszystkim i tak kierują ci Ludzie-Jaszczury... Wszystko zależy od tego jak głęboko ktoś jest w stanie w tą internetową „króliczą norę” się zagłębić...

W każdym razie każda religia, ideologia, teoria czy spiskowa teoria prędzej czy później wymaga aby wyjść do „niewiernych”... zatem takich wątków nie da się uniknąć...

A ogólnie to ten kto kilkadziesiąt/kilkaset lat temu powiedział, że problemem ludzkości był brak powszechnego dostępu do wiedzy... no... temu komuś wypadałoby dziś odpowiedzieć - well... You know what mate?... That was not it!...

„Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją” :)

I podkreslam kolejny raz, nigdy nikomu nie powiem żeby sie nie szczepil. Wrecz przeciwnie, szczepic ile sie da. Im wiecej zaszczepionych, tym mniejsze cisnienie bedzie na mnie i tych od "teorii spiskowych" :)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, feniks_01 napisał:

„Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją” :)

(...)

 

No nie można ci odmówić :D 

Chciałabym poznać twoją babcię/dziadka, wszak wiadomo, że najlepsze teksty dzieciom przekazują starsze pokolenia, u mnie najlepsze miała mojej śp. babcia, można by całą księgę spisać (ale to akurat się na jej liście nie znalazło ;) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minely juz nam dwie doby po szczepieniu J&J i oboje czujemy sie bardzo dobrze. Praktycznie brak efektow ubocznych. Jedynie w sobote wieczorem, jakies 12 godzin po szczepieniu bylismy zmeczeni i czulismy jakby nas jakas choroba brala. Rano w niedziele bylo juz bylo git i nie czulismy nic. Podobno to normalna reakcja organizmu kiedy zaczyna produkowac przeciwciala. 

Duuuzo lepiej sie czuje niz po szczepieniu na grype jesienia. Ostatnio po szepionce na grype chyba z tydzien bylem chory.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, barnclose said:

 Praktycznie brak efektow ubocznych.

Ja nie mialam w ogole; maz mial maly bol glowy. W nastepnym tygodniu bede miala druga dawke (Pfizer) chipa :) Thank you Bill Gates. A potem odczekam jeszcze 2-3 tygodnie i chyba lece do Polski. Smierc w rodzinie... ale i tak bedzie przyjemnie byc w kraju, nawet w tych czasach. Pierogarnie moga byc zamkniete, ale zamowic mozna do domu. I tak dobrze. 

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż został dzisiaj "zaczipowany" pierwszą dawką Pfizer. W e-skierowaniu miał przypisaną Astrazeneca, ale szczepili Pfizer. Generalnie wszystko przebiegło bardzo szybko. Nawet 20 minut to nie zajęło, także sprawnie im to idzie. Kolejna dawka 24 maja (6 dni po mojej pierwszej). 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/10/2021 at 10:33 PM, andyopole said:

No to masz fotkę, zamieszczam żeby zdobyć miejsce na podium. Wędziłem tydzień przed Wielkanocą. 

IMG-20210328-WA0002.jpeg

IMG-20210328-WA0000.jpeg

Pięknie. Marcowy zapach z wędzarni w Wielkim Tygodniu, gdy mięsa się nie jadło aż do Wielkanocnej Niedzieli, to do tej pory pamietam...

Myśmy mieli w domu drewnianą, ale ta też ciekawie wygląda, w przyszłości muszę sobie taką sprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, rzecze1 napisał:

Pięknie. Marcowy zapach z wędzarni w Wielkim Tygodniu, gdy mięsa się nie jadło aż do Wielkanocnej Niedzieli, to do tej pory pamietam...

Myśmy mieli w domu drewnianą, ale ta też ciekawie wygląda, w przyszłości muszę sobie taką sprawić. 

Naprawdę niedrogo. Zapraszam na szkolenie. 1st hour free.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 05:07, andyopole napisał:

Widzę że większość po antyCovidowym szczepieniu czuje sie dobrze. Oby tak dalej. :)

Ciekawe na jak długo.. Nikt nie wie jak organizm się zachowa po x latach. Nie wiem jak u was jest w służbie zdrowia ale u nas jest tak... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...