Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Patipitts napisał:

No i na mnie przyszla pora :P jutro pierwsza dawka Pfrizera. Maz mial 2 dni temu i tylko lekko reka go bolala, Mam nadzieje ze Ja tak samo przejde bo generalnie mocno przechodze szczepienia nawet na zwykla grype.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Po Modernie i Pfizerze to chyba sporo ludzi dopada dopiero po drugich dawkach. Na pocieszenie - my już po drugiej dawce Moderny. Męża dopadły objawy grypowe na jeden dzień, ja - nic prócz lekkiego stanu podgorączkowego przez może 2h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, mola said:

Po Modernie i Pfizerze to chyba sporo ludzi dopada dopiero po drugich dawkach. Na pocieszenie - my już po drugiej dawce Moderny. Męża dopadły objawy grypowe na jeden dzień, ja - nic prócz lekkiego stanu podgorączkowego przez może 2h. 

U mnie nic zupelnie po drugiej dawce Moderny (we wtorek wiec chyba juz nic nie bedzie). U znajomej - ze dwa dni miala goraczke i generalnie marnie sie czula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, kzielu said:

U mnie nic zupelnie po drugiej dawce Moderny (we wtorek wiec chyba juz nic nie bedzie). U znajomej - ze dwa dni miala goraczke i generalnie marnie sie czula.

Mnie to dopadlo w nocy, mogles przespac, a mnie Syn obudzil. W sumie bardziej przypominalo kaca, niz grype. Bol glowy, "cisnienie" w stawach, dreszcze. Wzialem tylenol i poszedlem spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatni piatek mialam Johnson&Johnson. W piatek czulam sie troszke zmeczona, a w sobote, dokladnie jak @Xarthisiusnapisal, czulam sie jakbym miala poteznego kaca. Wszystko mnie bolalo, bylam zmeczona, bylam bardzo wrazliwa na swiatlo, ze nawet ogladanie telewizora jakos nie sprawialo radosci. Tak mnie caly dzien trzymalo. W niedziele wstalam po chyba 11 godzinach spania i czulam sie zdecydowanie lepiej. Dobrze, ze tylko jedna dawka, bo ramie mnie tak bolalo ze 3 dni nie moglam lewej reki uzywac :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Patipitts said:

No i na mnie przyszla pora :P jutro pierwsza dawka Pfrizera. Maz mial 2 dni temu i tylko lekko reka go bolala, Mam nadzieje ze Ja tak samo przejde bo generalnie mocno przechodze szczepienia nawet na zwykla grype.


Sent from my iPhone using Tapatalk

U mnie po pierwszej dawce tylko bol reki i lekki bol glowy. Pod koniec miesiace ide po druga dawke. Tez czytalam, ze po drugiej efekty uboczne moga byc troche bardziej intensywne. Czytalam tez, ze kobiety gorzej odczuwaja efekty po COVIDowej szczepionce. U mnie by sie zgadzalo, bo meza nawet reka nie bolala. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Xarthisius said:

Mnie to dopadlo w nocy, mogles przespac, a mnie Syn obudzil. W sumie bardziej przypominalo kaca, niz grype. Bol glowy, "cisnienie" w stawach, dreszcze. Wzialem tylenol i poszedlem spac.

Kaca nigdy nie mialem wiec nie wiem w sumie, ale chyba nic mi nie bylo... Wczoraj pierwszy raz na MTB (od pazdziernika - pogoda) dosc konkretna trase zrobilem w ~82F i bylo spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...